Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Ourfriends
winners
Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Bestwrittennotice

 

 Вилата на Чери Пай <33

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 10:29 am

Той проникна в мен и аз истенах,Господи беше огромен.Той повтори движението,което ме влуди.Движеше се бързо и рязко,прокарах ръка по раменете :

-Господи уникално...ти си уникален-изстенах и обхванах таза му с крака


Моля ако не сте прочели правилата ги прочете и ги спазвайте!
Админ
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 2:58 pm

-Господи уникално...ти си уникален- Стенеше тя .. Беше Уникално чувството което усещах.
Беше влажно и топло , Бе уникално .. Продължавах със същите движения .. забързвайки леко темпото
Неможех да мисля трезвено .. бях опиянен от движенията и от нейното уникално тяло ...
Успях леко да се надигна с ръце ...но не спирах с движенията .. Целунах я по врата и казах
-Ти си Уникалната ..- Започнах да дишам тежко в знак на умора .. но не спирах с движенията ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 3:59 pm

Той започна да се движи по бързо и по-надълбоко.Изправи се на ръце и продължи,прехапах устни и прокарах ръце по гърба му.Надигнах се и го целунах по врата исках да го възбудя колкото мога повече:

-Ти си Уникалната ..- каза той и аз полудях,знаех че са само думи но гласът му така ми действаше Господи...:

-Благодаря ти...Господи Франко,толкова съм близко-казах и се притиснах към него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 4:03 pm

Тя се надигна и ме целуна по врата ...Тази целувка ме побърка ... Страшно много се възбудих .. неможех повече ...
Тя изстена:
-Благодаря ти...Господи Франко,толкова съм близко - Наведох се и я целунах по устната.
След което увеличих скоростта .. което ме накара да усетя че и аз ще свърша скоро .... Но не спирах да се движа бързо ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 4:07 pm

Той увеличи скороста и аз изстенах,Господи стенех от удоволствие а не само да се преструвам...Беше толкова хубаво,усетих как ме залива вълната и топлината която се ще ни залее.Прехапахустни и го стиснах с крака,всеки мик щях да свърша само секунда....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 4:10 pm

Господи .. чувах как тя стенеше ... но я разбирах ако чувстваше всичко което и аз усещах .. беше уникално .. тя се притисна с крака към мен .. и ме стисна .. ... Продължавах да се движа бързо като ставах все по-груб и по-груб.... Усещах че моят край наближава.. че съм близко до моето свършване ... Но се стараех .. да и дам максимално удоволствие .. от всичко това... което се случва
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:08 pm

Изстенах отново и се предадох на движенията му...Загубих се в екстаза,усещах смао как влагата ми го обгръща,започнах да трепера от удоволствие.Изстенах отново.ВИсоко и продължително.Той беше идеален...влбвах се в него,а не вярвам,че трябва да става така...

-Франко-изстенах и го целунах по рамото исе отдадох на движенията му очаквайки да свърши....исках да свърши вмен...дори не знаех защо...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:05 pm

-Франко- чух как тя изстена моето име.. и ме притисна към себе си .... Неможех да спра .. Исках да свърша в нея ... тялото не искаше да спира с всякакви движения ... искаше да продължи да се движи така до самият край ...
Усетих нейната влага ... и се отпуснах на екстаза който ме опияни ... .. Свърших в нея и незнаех как да се почувствам бях на 7мото небе... И беше уникално .. Всичко беше Прекрасно .. Но най-прекрасното беше човека с който го направих
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 6:49 am

Усетих го как се движи все по бързо ипо-грубо,сигурна бях,че е изморен.Потръпването на мускулите му предвещаваше краят.Опитах се да се свия около него за да го улесна,да се освободи.Прокарах ръка по гърбътму и го погледнах.Движенята,който правеше бяха невероятни,някак си красиви по свой си начин.Изстенах високо и продължително с надеждата да го влудя.Какви ли бяха резултати те на мойте усилия?!?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 6:56 am

Незнаех къде се намирам... тя ме бе влудила .. все едно бях изгубил съзнание .... тя ме погледна .. и просто се разтопих от нейният уникален поглед ...
Легнах до нея след като свърших и я целунах ...
-Бе Уникално - казах запъхтяно ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 7:11 am

Усетих потръвпането вътре в мен и разбрах,че е свършил,няколко мига по-късно легна до мен и каза:

-Бе Уникално - усмихнах се идокоснах лицето му."Знам,че бе уникално нарцис такъв!!!" помислих си,но него казах:

-На тов аму се казва оопознаване-прошепнах едвам и фюго изгледах видях капчиците пот избилипо кожата му и прехапах устни отново..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 7:39 am

Тя се усмихна и ме докосна по лицето след това каза
-На тов аму се казва оопознаване - права беше. На това му се казва опознаване ..
-Ами на теб харесалити - попитах аз .. като се обърнах към нея ... и с едната си ръка започнах да я движа по красивото и тяло ... Тя бе прекрасна ...и исках да съм с нея ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 7:46 am

-Ами на теб харесалити - попита ме той като почна да движи ръката си по тялото ми.Ако се замислех това първо,че НЕ трябваше да става второ не го познавах и трето...забога нали се бях отказала от мъжете...а и това проклятие...Погледнах го и се замислих,какъв бе смисълът на това,което токущо стана.?Огледах тялото си и казах:

-Да..приятно беше-и ето сега щях да почна да го отлъсквам от себе си,както и всички други...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 7:56 am

Тя отговори с думите -Да..приятно беше - всякаш ме отблъскваше ...но аз нямаше да се предам толкова лесно .. и ще се опитам да я спечеля ...
-Сигурна ли си че само това ще кажеш - казах и се усмихнах дяволите ... приближих се до нея ... и я попитах - А ти каква си? .. Смисъл каква раса си?
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:01 am

Той ме погледна и се усмихна дяволито:

-Сигурна ли си че само това ще кажеш?-приближи се до мен и ме попита А ти каква си? .. Смисъл каква раса си? -изгледах го стрестнато и стиснах устни.Не обичах да говоря за това...Станах от леглото и тръгнах на някъде...далеч от него...Какво е това нахалство чак пък да ме разпитва..и от къде знаеше?Поклатих глава и седнах на стълбите...мразех този живот...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:07 am

Тя ме изгледа стреснато .. и стана от леглото .. Излезна от стаята и седна на стълбите... явно я бях наранил някак си. Станах и отидох до нея ..
Седнах до нея
- Съжалявам не исках да се натрапвам .. ама съм любопитен и се изпуснах.. - прошепнах всичко това на ухото и , целунах я по главата ..
И вече се чувствах натрапник .. помислих си че всичко това .. щяхме да се опознаем .. ама явно не ни е писано заедно .. въпреки че аз много исках .. да сме
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:16 am

Чух го да идва от спалнята и да сяда до мен.Прошепна на ухото ми :

- Съжалявам не исках да се натрапвам .. ама съм любопитен и се изпуснах.. - целуна ме по главата и започна да мисли за нещо...сигурна бях,че му е станало неудобно.Прехапах устна в притеснение и станах.Затичах се надолу по стълбите и започнах да се трансформирам,след секунди седнах пред него във вълчата си форма чакайки реакцията му с мислите,че ако тръгне да бяга ще го убия...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:20 am

Тръгнах по стълбите надолу ... но чух как тя се затича надолу .. и видях как магически се преобразява в прелестен вълк... тя седна пред мен и зачака реакцията ми ..
Огледах се .. и се усмихнах знаех че тя не очаква това от мен .. тя очакваше да избягам с писък ... ама не го направих
Отидох до нея и седнах ..
-Знаех си че си върколак , добре де не бях сигурен - казах аз като се усмихнах дяволито и зачаках тя да се върне в предишната си форма.
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:38 am

Вместо дапобегне той просто седна до мен и каза:

-Знаех си че си върколак , добре де не бях сигурен -погледнах го и го бутнах с муцуна.Тръгнах бавно надоло по стълбите във вълчата си форма и се запътих към холът.Със засилка скочих на дивана и легнах приемайки отново човешката си форма:

-Ами ти какво си?-прошепнах заейки че ще ме чуе..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:44 am

Тя слезна долу в хола и легна на дивана .. преобрази се в човек и ме попита тихо
-Ами ти какво си?
Слезнах бавно и елегантно по стълбите и седнах до нея ... погледнах към стената и се обърнах към нея.
- Аз съм върколак също - отговорих на нейният въпрос и отново се усмихнах дяволито ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 8:50 am

Той слезе по стълбите бавно и елегантно,виждах как мускулите му се напрягат с всяко негово движение,беше удивителен.Седна до мен и мепогледна после се огледа и каза обръщайки очи те си към мен:

- Аз съм върколак също -погледнах го и се усмихнах.Не му вярвах.

-Хмм значи си като мен...така ли?-попитах и наклоних глава,все още бях гола такаче лекичко се покрих с ръка...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 9:03 am

-Хмм значи си като мен...така ли? - тя ме попита и наклони глава ...знаех че не ми вярва без да и докажа
Станах от дивана .. усмихнах се и скочих във въздуха .. преобразих се във вълк ... Изправих си главата .. и я наклоних . Гледах я странно ...
Изправих се на задните си лапи и скочих на дивана до нея ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 9:12 am

Той стана от дивана и скочи във въздуха.Трансформира се в невероятен чисто черен вълк.Очи те му бяха зелени.КОзината,лъскава.Той наведе главата си настрани и ме погледна страно изплезих се и той скочи на дивана до мен.Засмях се и скочих,затичах нанякъде и се трансформирах...Чудех се дали ще ме догони или ще трябва да се връщам...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 9:15 am

Тя се засмя и скочи , затича се на някъде и се трансформира ... Бягаше от мен ...
Хукнах след нея .. като се опитвах да следа аромата и .. за да я настигна .... Тя бе бърза и сигурно доста време ще ми отнеме да я догоня ..
Харесваше ми че тя е толкова енергична ... Но се зачудих къде изчезна ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 9:34 am

Усетих го как ме подгони и забързах темпото.Хукнах към банята и се трансформирах в човек.СКочих във ваната и го зачаках.Пуснах водата и почнах да се поливам,намокрих първо краката си,посл тялото,гърдите си и косата...Исках да го възбудя като ме види...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Чери Пай <33
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Чери Мери Пай (:::
» Чери Мери Пай
» Вилата на Сара
» Вилата на Елиза
» Вилата на стела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: