Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Приказната къщичка на дърво - Page 3 Ourfriends
winners
Приказната къщичка на дърво - Page 3 Bestwrittennotice

 

 Приказната къщичка на дърво

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Александър Владимир

Александър Владимир


Брой мнения : 73

Приказната къщичка на дърво - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказната къщичка на дърво   Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyНед Авг 28, 2011 3:00 pm

- Аз ли на колко съм? - АлексВлади се учуди на въпроса на малката пораснала и се усмихна на себе си, въпроса й беше логичен, все пак и той я бе питал на колко е - всъщност съм на достолепните двадесет две - разкиска се той и я погали по главата - всъщност аз лично не съм срещал котки, които да правят магия, но такава е легендата, а кой съм аз че да споря със старите предания!?! - направи уж замислена физиономия, но не издържа много и се ухили ...
Накара дракончето да иде и да се изплези на заспалия змей издавайки странни звуци и подскачайки от крак на крак. Големия обърна водните си очи към малката огнена топка и го загледа с толкова голяма досада, че човек би си помислил, че малкото въобще не прави щури неща, а си стой съвсем кротичко ...
- Не ти ли се играе вече, да ги връщам ли в обичайното им състояние? - попита мага, не искаше отново да загаси дракончето преждевременно и да накара Катето отново да плаче, всъщност сълзите му бяха най-неприятната част от емоциите на човека, не издържаше на плачещи хора и май малката му бе напипала слабото място.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Джеймс Персивал

Екатерина Джеймс Персивал


Брой мнения : 124

Приказната къщичка на дърво - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказната къщичка на дърво   Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyПон Авг 29, 2011 12:36 pm

- Сигурно е някоя стара и специална котка, или пък е била човек и после е станала котка... човек може да стане котка нали?- погледна го въпросително Катето.
Екатерина се изправи и изтупа бялата си рокля, по която вече имаше зелени петна от тревата, в която се бе поовъргаляла, а после и седяла. Не й пукаше особено много, щеше да ги изпере някак си, в краен случай нямаше да я облече повече и щеше да си вземе нова, когато отидеха обратно до населената част на Острова или пък когато отидат на пазар,но силно се съмняваше, че има нещо, което не могат да си набавят и сами точно в момента, предполагаше, че зимата на Острова не е снежна като във Франция и няма да им се налага да ходят до населената част, за да се сдобият с това, от коетоса били лишени от природата.
Катето дори се замисли дали да не си направят зеленчукова и овощна градинка.Щеше да е толкова прекрасно да отглеждат самички прехраната си, без да ползват особено много магия.
Наведе се към дракончето и му помаха с пръстче за чао. Не искаше да подпалят нещо, а и щеше да си го повика пак по някое време.
- Чао, мъниченце, ще играем пак!- обеща Катето.- Чао и на теб голям воден змей, с теб също ще се видим пак.
Кимна към Алекс, че може да ги върне в предишните им състояние.
Върнете се в началото Go down
Александър Владимир

Александър Владимир


Брой мнения : 73

Приказната къщичка на дърво - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказната къщичка на дърво   Приказната къщичка на дърво - Page 3 EmptyВто Авг 30, 2011 10:56 am

АлексВлади помаха на Огънчо по пример на малката пораснала и то съвсем послушно и леко тъжно пое бавничко към огъня, стигна до пукащите цепеници и се обърна към мага с леко носталгичен поглед, сякаш очакваше АлексВлади да си промени решението и да го остави още мъничко да си се позабавлява, но лицето на мага бе напълно сериозно и не подсказваше никакво колебание. Мъничето вдигна лапичка и махна преди да влезе при големите огньове и да се слее с тях. Водния се надигна тежко по някакъв невидим знак даден му от мага и тежко запристъпва към Катенцето и АлексВлади стигна до тях и разтърси глава опръсквайки ги с малки капчици вода целите, после се засмя гърлено и заприпка към потока, сякаш бягаше, за да не го хванат, точно преди да цопне във водата обърна глава, колкото да чуе думите на мага, които бършеше мокрото си лице с ръка и крещеше по него.
- Марш във водата, чудовище такова - змея цопна послушно и предизвика лека приливна вода при присъединяването си към поточето, гората още носеше ехото от бълбукащия му смях. АлексВлади се усмихна вече нямаше пред кой да се прави на сърдит, за това й успокой физиономията си.
- Е, малчо изненадай ме ... какво ще правим сега!?! - почти изтананика мага ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приказната къщичка на дърво - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказната къщичка на дърво   Приказната къщичка на дърво - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приказната къщичка на дърво
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Гората-
Идете на: