Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Ранчо Саутфорк - Page 3 Ourfriends
winners
Ранчо Саутфорк - Page 3 Bestwrittennotice

 

 Ранчо Саутфорк

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 7:34 pm

Кристиян и Лилия пристигнаха. Возеше я в стария си пикам и след като голямата порта се отвори той навлезе в нея. Виждаха се огромните поляни и бавно стигнаха до къщата. Той слезе и й отвори вратата. Взе чаната й и влязоха в ранчото. Огледа се и каза:
-Избери си стая.. от 4 нататък са свободни. - уисмихна се и допълни:
-А да.. и ако искаш си направи график.. Какво ще правиш днес.
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 7:47 pm

Ранчото беше огромно. Беше толкова.. зелено. Е да, със сигурност е заради поляните:
- Ранчото е невероятно. Ще си избера стая някъде. Ами ти, какво ще правиш сега? - Попитах мъжа, докато влизахме през вратата. Отвътре беше още по хубаво...
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 7:52 pm

Той се почеса и каза:
-Еми не знам.. сигурно ще си ударя душ и след това ще наглеждам конете - след което се засмя и попита:
-Защо? Ти какво искаш да правиш? Имаш планове с мен ли? - след тези думи и занесе чантата до коридора със стайте. Усмихна се и каза:
-Избери си, която искаш.. Аз съм дясната в края на коридора. - след тези думи се усмихна и попита:
-Искаш ли помощ със нещо? В това ранчо може да поискаш всичко.. абсолютно всичко от мен.. и ще ти го доставя.
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:00 pm

- Нека стаята да е тази срещу твоята. - Усмихнах му се и тръгнах напред. Когато стигнах до стаята се обърнах към мъжа и казах:
- Благодаря за гостоприемството. - Приближих се към него. Бях на сантиметри от лицето му. Вдишах аромата му: - И смятам, че трябва да ми отделиш повечко време. Все пак съм ти гост. - Усмихнах се и взех чантата. Бях пред вратата, когато..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:02 pm

Той и отвори бавно и каза:
-Еми.. тогава ще ти отделя. - след тези думи я хвана на ръце и я внесе в стаята с усмивна на лице, а тя.. можеше да усети потното му тяло. Беше се прилепил до нея. Пусна я свободно и каза:
-А сега.. да видим.. - доближи се до ушето й и попита:
-Искаш ли да те изкъпя?
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:08 pm

Бях доволна от себе си. Не ми беше за първи път да накарам някое момче да поеме нещата в свои ръце:
- Давай, изкъпи ме. - Казах аз и тръгнах към една отворена врата, където предположих, че е банята. Бях си махнала хавлията, а сега си развързах горнището на банският. Оставих го да падне на земята. Когато вече стигнах до вратата си обърнах само главата и казах: - Идваш ли или мислиш да стоиш там?..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:11 pm

Той я гледаше и каза:
-Еми.. не знам.. имам работа - след което тръгна към изхода. Тъкмо щеше да излезе от стаята и каза:
-Трябваше да си видиш физиономията - след тези думи се приближи и свали ризата си. Остави я да падне на земята и се доближи до нея. Усмихна се и попита:
-Е? От коя част на тялото ти искаш да започна?
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:16 pm

Този мъж си го биваше. Знаеше как да те накара да му вярваш. Той се приближи до мен:
- Откъдето искаш. - Казах аз и увих ръце около врата му. Той леко ме повдигна и увих крака около кръста му. Впих устни в неговите. Бяха топли и меки. Мъжът ме понесе към отворената врата..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:19 pm

Усмихнах се и каза:
-Еми добре.. - достигна ваната и бавно влезе в нея с момичето. Пусна душа и тя усети студената вода, която се спуна по гърба й. Нагласи я и накрая беше хладка. Перфектна за това време. Взе сапуна и каза:
-Така.. да започнем от.. - отвори банския й и пусна сапуна в него. Тя усети как балончетата започнаха да я гъделичкат между краката, а той я хвана за ръцете. Усмихна се и каза:
-Сега.. нямаш право да го изваждаш от там - и се засмя. Погледна я и попита:
-Кажи когато е чисто, за да проверя!
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:24 pm

Водата беше хладна. Точно такава, каквато я обичах. Мислите на мъжа бяха палави. Беше ме хванал за ръцете и ме целуваше по врата:
- Мисля, че е време да провериш. - Казах аз и му смигнах..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:28 pm

Той бавно я пусна, като краката й стъпаха във ваната. Крис я пусна и развърза долнището й. Тя усети как банския падна и сапуна го последва. Крис свали дънките си и долните гащи. Бавно слезе надолу и я погледна. Беше точно на желаното място. Бавно прокара ръка там и каза:
-Хм.. май има нещо тук - и я облиза нежно по клиторчето. Усмихна се и каза:
-Не.. по-навътре е - тогава тя усети как езичето му навлезе в нея и започна да се заиграва. Правеше палави движения и нежно обикаляше, а косата му я гъделичкаше по бедрата.
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 8:36 pm

Не знам какво и как го правеше, но ми доставяше удоволствие:
- Мммм - Успях да кажа само това. Мъжът ме накара да се изчервя, заради мислите, които се въртяха в главата ми. Аз хванах главата му и казах: - Давай нататък..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 9:15 pm

Той бавно започна да се изкачва нагоре с език и тя усещаше как мина по стомахчето й. Навлезе в пъпчето й и продължи нагоре. Достигна гърдите й и се заигра със зърната й. Облиза ги и ги засмука палаво, а след това мина по вратлето й. Достигна устните й и я целуна. Усмихна се и каза:
-А сега.. и отзад - завъртя я и бавно започна да слиза по гръбчето й. Достигна бузките й и стисна дупето и като палаво я захапа на едно място. Разтвори ги и езичето му навлезе анално в нея. Тя усети как той нежно я облиза и заигра и след това се изправи до нея. Усмихна се и каза:
-Вече си перфектно чиста.. - засмя се и попита:
-А сега.. каква е вашата задача за мен, госпожице?
Върнете се в началото Go down
Лилия Ууп

Лилия Ууп


Брой мнения : 37

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 9:26 pm

Всичко беше перфектно. Да, това беше просто за нощ и все пак си беше перфектно:
- Каквото искаш, това прави. Изцяло твоя съм! - Казах аз и се отпуснах напълно във ваната..
Върнете се в началото Go down
Christian Kane

Christian Kane


Брой мнения : 89

Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 9:40 pm

Той се изправи и я хвана за дупето. Излезе от ваната и я заведе в спалнята. Усмихна се и каза:
-Е? Какво ти се прави? - постави я на леглото и допълни:
-Защото аз нямам идеи - след тези думи се усмихна и каза:
-И впрочем.. може да останеш колкото си искаш.. ако ти хареса.. това е пробна вечер така че.. ти си решавай дали искаш или нея. - загледа я и попита:
-Е? Какво ти се прави?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранчо Саутфорк   Ранчо Саутфорк - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ранчо Саутфорк
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: