Our Island

RPG for all

ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Our Friends
winners

Share | 

Плажа

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 140

ПисанеЗаглавие: Плажа    Чет Юли 28, 2011 8:50 am

Върнете се в началото Go down
http://rpworld.bulgarianforum.net
Лилия Ууп

Брой мнения : 37

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 3:57 pm

Обичах да ходя на плажа. Успокояваше ме. Пък и времето беше приказно. Отидох и оставих хавлията си на плажа. Нямаше много хора, всъщност нямаше никого. Съблякох жълтата рокличка и останах само по бански. Без много, много да се чудя влязох във водата. Беше топла. Светлозеленият ми бански леко потъмня. Плувах до шамандурата и се киснах там поне 10 минути. След като наближих брега видях, че до хавлията ми има мъж..
Christian Kane

Брой мнения : 89

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 6:08 pm

Мъжа стоеше облечен с дънки. Разкопчана риза и бяла каубойска шапка. В ръката си дъежеше каубойски ботуши. Усмихна се и каза:
-Извинявай.. разхождах се по плажа и видях хавлията. Реших да проверя дали притежателя е добре и.. изглежда че си перфектна.. а такова.. перфектно - след тези думи той остави ботушите на пясъка и каза:
-Аз съм Кристиян Кейн - целуна джентълменски ръката й и допълни:
-Приятно ми е.
Лилия Ууп

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 6:31 pm

Мъжът беше джентълмен, но преди това забелязах тялото. Имаше доста мускули. Представи ми се. Казваше се Кристиян Кейн:
- Аз съм Лилия, Лилия Ууп. Приятно ми е да се запознаем. - Усмихнах се и седнах на хавлията: - Какво правите тук г-н Кейн?..
Christian Kane

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 6:42 pm

Той хвана шапката си, за да не хвръкне от лекия бриз. Усмихна се и каза:
-Еми.. реших да се махна от живота.. Да отида на спокойствие и знам че това е мястото - след тези думи я погледна и каза:
-А вие сте дошли да поплувате - след тези думи клекна до нея и попита:
-С какво се занимавате? Така де.. не че нещо.. просто в момента мразя професията си и ми е малко в повече.
Лилия Ууп

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 6:48 pm

Следях движенията на мъжа срещу мен. Бяха някак си плавни и спокойни:
- Аз ли?, все още с нищо. Почивам си, пък и не мога да си намеря работа. - Усмихнах се: - Може да ми говорите на ти. - Отново се усмихнах и докоснах ръката му: - А вие с какво се занимавате, че си почивате?..
Christian Kane

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 6:59 pm

Той се засмя и каза:
-Аз.. може да ми казваш Крис .. се занимавам с Ранчото ми. Имам огромно ранчо и се грижа за него. Трудно е с такъв персонал.. Аз се крижа за животните.. гостите и т.н. - след това я погледна и каза:
-Даже.. уча как се язди, но.. сложно е.. - след тези думи се почеса и попита:
-А ти? Нямаш ли някакво хоби или нещо.. или обичаш да обличаш банския и да се цопваш в морето?
Лилия Ууп

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 7:04 pm

Замислих се над думите му. Какво обичах да правя?. Да се разхождам, да снимам.. да плувам. Неее. аз ОБОЖАВАМ да плувам:
- Обожавам да плувам. Щом някъде има вода, аз съм там. И обичам животните и трябва да ме научиш да язда. - Намигнах на мъжа срещу себе си: - А случайно да си търсиш още една работна ръка? - Засмях се и погледнах към пясъка. Беше толкова чист. Рядко можеше да намериш такъв пясък. Със толкова мидички в него и толкова ситен..
Christian Kane

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 7:07 pm

Той се усмихна и каза:
-Зависи - след което я огледа и каза:
-Работна ръка.. може да се каже, но ако искаш да пренощуваш една нощ в ранчото си добре дошла. Ще го разгледаш и сама ще решиш дали искаш да работи и какво - след което я загледа и попита:
-Така де... каква би искала да бъдеш там?
Лилия Ууп

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 7:14 pm

Замислих се. Нямаше да е зле да се махна от вкъщи за един ден, за това казах:
- Да, щом ме каниш, няма да откажа. - Засмях се и попитах: - Къде се намира това твое ранчо? Много ли животни гледаш? - Спрях се, защото усещах как ако продължа да говоря и няма да мога да спра..
Christian Kane

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 7:22 pm

Той се засмя и каза:
-На далече.. - след което се изправи. Огледа се и допълни:
-И.. да.. доста животни.. - след тези думи й помогне да се изправи и каза:
-Така де.. ако ти се стой тук ще ти дам адреса и може да дойдеш по-късно.. или ако искаш може да дойдеш с мен. - след тези думи той обу бутушите си и зачака отговора й.
Лилия Ууп

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 03, 2011 7:30 pm

- Мисля, че сега ще дойда. Не ми се прибира до вкъщи, пък и имам дрехи в чантата. - Казах и посочих зелената чанта, която беше до хавлията. След което взех хавлията и я увих около себе си. Със Крис тръгнахме към ранчото му..

П.П. Пиши в ранчото. Само пиши едно ЛС, че си готов.. ;дд
Неро Ровиан

Брой мнения : 102

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Авг 04, 2011 5:37 pm

Отново пак по същите плажове се разхождаше за пореден път, но само там и единствено там той намираше покой, макар и малък. Със своето преместване на това чудно кътче, изолирано от действителния свят той бе успял да намери много по-добри приятели, както и повече забавления, но нещо пак липсваше."Майната му на липсата му." си каза той "Аз съм тук за да си го направя купон, не да седя по плажа и да се лутам из избледнели спомени!"
В тоя момент в далечината на последните лъчи на залязващото слънце се отрази красив и изваян женски силует. Той се приближаваше до него с голяма скорост, а скоро той осъзна, че пред него стой не друга, а самата Вентиш- прочутия ловец на демони.
Вентиш

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Авг 04, 2011 5:49 pm

Нечий дъх погали кожата по врата й, карайки косъмчетата там да настръхнат, а самата Вентиш потръпва цялата. Блажения момент на спокойствие, който й се бе отдал беше грубо и напълно невъзпитано прекъснат от някой... някой особено познат, о, определено познат по парфюм и не само. Присъствието беше леко, но въпреки това някак натоварващо до известна степен, приятно, меко, но много коварно... сякаш беше бутилка старо уиски в студената зимна вечер. Може би сравнението с уиски беше най- точно за Неро, поне според Вентиш.
Можеше да го познае от километри, да усети леко подигравателното му и разхайтено държание спрямо другите и въпреки всичко, ами... не можеше да каже, че Неро беше един от малкото демони, които нямаше намерение да убива в скоро време, поне в следващите няколко века, стига да не й прищрака по онзи особен начин. А всички знаем, че той не вещаеше нищо добро.
Внезапно отвори очи, но остана някак спокойна в първите няколко секунди, а сетивата й регистрираха местоположението на демона. Миг по- късно ръката й се стрелна светкавично към него, но уви... не й вървеше и пропусна с няколко сантиметра, а мощността на удара, който му бе подготвила я накара да залитне и да размаха смешно с ръце, а малко след това да тупне по лице върху пясъка по възможно най- смешния начин.
Неро Ровиан

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Авг 04, 2011 6:05 pm

-Здравей драга ми Вентиш. Как сме? Следващия път ми извикай аз сам да се ударя. По-добра работа ще свърша.- каза той леко подигравателно докато вдигаше индийската принцеса от пясъка.В косите й се бяха заплели няколко песъчинки, които той с лекота отстрани и пак заговори:
-Какво правиш тук? Аз се опитвам да се свържа с моето Ян или каквото и да беше там и ти изведнъж се появяваш с извадени юмруци готови за бой! Толкова ли искаш да ме убиеш?- попита той знаейки отговора на последния въпрос, запазвайки веселото си изражение. " На кого му пука дали ще умре?" подметна той наум и добави " Живота е купон, който наистина не свършва." Осъзнавайки, че седеше като пън и си говореше като първия идиот на ум той й предложи:
-Какво ще кажеш да изпуснем парата с по едно питие в някой клуб?-"а може и другаде" добави той наум.
Вентиш

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Авг 04, 2011 6:19 pm

- Ха- ха! Много смешно господин Ровиан!- саркастично изрецитира Вентиш и се изправи на краката си с негова помощ.- Предлагам ти да забравим, че съм пропуснала главата ти... всъщност, просто ми е мерак да те фрасна, за да ти поизбия белите зъбченца.
Засмя се ведро, развеселена от собствените си думи, макар че беше сигурна, че на Неро едва ли му беше толкова смешно... особено след изтърсването за издирването на неговото Ян. Предположи, че има представа от положението му, но всъщност нямаше такава. Вентиш никога не бе била влюбена, никога не бе имала своето Ян... или пък Ин? Или каквото беше там, винаги се затрудняваше с тези наименования и сложни думи, които демона имаше навика да използва.
-Е, къде е твоето Ян, че го изгуби? Или пак е избягало?- попита го с вдигнати вежди ловджийката, докато прокарваше пръсти през косата си.- Можеш да ми разкажеш, докато вървим по плажа, а за питието ще си помисля, но да знаеш, че няма да откажа!- вдигна едва ли не заплашително пръст Вентиш.
Неро Ровиан

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Авг 04, 2011 6:36 pm

-Добре.-точно това искаше Неро и се усмихна блажено на предложението на Вентиш- Нали се сещаш, че аз от много време се опитвам да се откажа, офф добре де дрогата си ми е присърце, както и пиенето... Добре де, от нищо не се отказвам, просто ми липсваха ония времена на развратност и война. Мисля, че вече изтрещявам!!! Искам да усетя адреналина си, искам да усетя удоволствието от това да убиеш някого, но не тук е като светилище. Даже и голите партита на Бенфикс ми липсват...-"което е лошо." добави той наум докато се отправяха надолу по плажа към нощния клуб "Кървавата Мери".
Вентиш

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Пет Авг 05, 2011 9:04 am

-Това е лошо!- като че беше най- нормалния съответен отговор от страна на Вентиш. На лицето й беше изписана замислена физиономия, която предполагаше само и единствено странното й съжаление към положението на демона.
О, да! Не можеше да си представи как този прелестен клиент за нарко-босовете можеше да се откаже от дребните, но адски вредни удоволствия, задоволяващи до някаква степен нуждите му от забавления... другата степен обаче май не беше достатъчно задоволена, щом прибягваше и до въпросните голи партита. Не, че им имаше нещо, но... богове, беше крайно пошло в някои случаи.
Стъпалата на ловджийката сякаш не докосваха пясъка. Вървеше леко, почти ефирно, а тъмната й коса се развяваше от вятъра. Вървеше на равно с демона, което рядко се случваше, защото Вентиш определено имаше навика да ходи бавничко, но очевидно днес и на Неро му бе до въпросното влачене.
- Аз, все пак мислех, че Бенефикс е с теб.- замислено рече ловджийката.
Неро Ровиан

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Пет Авг 05, 2011 12:00 pm

-Откъде да я знам.-отговори демона - Ту казва, че ще дойде, ту вика да изчакаме да се успокоят нещата при нея... Понякога мисля, че няма по голям егоист от нея, защото тя в тоя случай е егоист към себе си. Малко спокойствие няма да й се отрази зле, но нали ни знаеш нас демоните- правим се на говеда до последно.- казвайки последните няколко думи той се усмихна и мислено си представи цяло стадо говеда да пушат марихуана и да играят покер" Еххх, ако Бенефикс ми види мислите по-добре сам да си устроя погребение."Докато си размишляваше той осъзна, че вече бяха стигнали до клуба, а басовете на музиката го извадиха докрай от унеса и заговори:
-Мохито, Маргарита или Sex on the beach-занарежда той на глас докато влизаха в нощния клуб- или неее най-добре ще е Оргазъм. Какво ще кажеш?- попита я той с пламнали искрици в очите.
Жаклин О'Майли

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 31, 2011 9:20 am

Жаклин забързано крачеше по плажа, всъщност не толкова забързано, но доста объркана къде се намира. До преди пет минути беше на изпита си по телепортация, а сега се намираше на някакво напълно непознато място с много пясък и вода... и слънце. О, обожаваше слънцето, топлината му, беше толкова приятна, зареждаща, но определено не можеше да зареди къркорещото й коремче с храна.
Бъди, както го кръсти в тези няколко самотни минути, отново изкъркори, оповестявайки желанията си... ооо, да, може би пуйка, или не, не- огромен сандвич с пуешко и кашкавал и въобще каквито и да са вкуснотийки. Жаклин хвана краищата на мантията си, за да не я мокрят вълните. На лицето на собственичката й бе изписано объркване.
Все още не можеше да разбере къде е. Пъхна ръка във вътрешния джоб и напипа пръчката си, понетя беше с нея. Отчаяно се строполи на пясъка и мелодраматично извика:
- О, къде съм, гащите на Мерлин?!
Joshua Riley

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 31, 2011 12:19 pm

Беше тих, спокоен и най-вече свободен ден за Джошуа, който реши този път да го прекара на плажа, преди цялото му същество и леко изкривена представа за прекарване на деня да го откарат на някой висока планина с делтапланер в ръце, готов да пори въздуха ведно с птиците, които бяха нещо като владетели на небето. А пък и нямаше нищо по-отпускащо и релаксиращо от една разходка по топлия пясък, който нежно гали деликатната кожа по краката ти и кара всяко едно нервно окончание в тялото ти да потрепва и да те кара да изпитваш онова чувство на удовлетворение, което Джошуа изпитваше, йогато правеше някоя екстремност, която би отнела жеивота на човек, но хубавото бе, че Джошуа не бе нито човек, нито имаше живот, който да може да загуби. Облече се набързо и като тайфун изхвърча през вратата, отправяйки се към плажа, който си беше сравнително близо и не му отне особено много, за да стигне до него.
Преди да стъпи на морския пясък, Джо събу обувките си и бавно започна да се разхожда по морската ивица, докато морският бриз се гонеше в косите му, а единични капчици пръскаха лицето му. Джо бе толкова отнесен, но един въпрос го изтъгна от унеса му. Приближи се до непознатата плахо и несигурно и реши да й каже къде е:
-Ъм, госпожице, случайно чух въпроса Ви... Вие сте на плажа, а по онази пътека се стига до града. - Джошуа се усмихна, посочвайки пътя към града, но после се сети, че момичето може да е ново в града, затова веднага, без да се замисля, веднага зададе въпрос:
-А Вие от тук ли сте? - За непознат, Джо наистина задаваше много въпроси, но този израз "...гащите на Мерлин!...." не излизаше от главата му и повдигаше толкова много въпроси, които напираха да се излеят като водопад, който да засипе непознатата, но този път умът надделя и му забрани да направи нещо, с което щеше да изглежда... Не особено умен, а и любопитството му бе склонно да го убие, но сега повече го вълнуваше изразът, както и момичето, което го бе употребило. Вярно бе, че един човек не би споменал името на Мерлин, но коя и какво беше момичето пред мен, не знаех и ми беше особено интересно да разбера малко повече за нея, но щеше да е странно и неестествено да я нападам с въпроси още от самото начало. Този път характерът ми бе победен от разума и си замълчах.
Жаклин О'Майли

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 31, 2011 4:25 pm

Жаклин така се стресна от внезапната поява на момчето пред себе си, че подскочи и моментално побегна в обратна посока, но само след няколко метра осъзна, че това, което прави е напълно глупаво и безмислено. Непознатият срещу нея не бе показал с нищо, че е враждебно настроен или пък, че искаше да й направи нещо. О, Жаки, колко глупаво постъпваш, укори се на ум червенокоската и се закова на място. Пое си дълбоко въздух и се обърна обратно. Приближи се обратно към единственият, който бе срещнала по време на малкото си безнадеждно скитане и отново я обвзе параноята.
Бръкна в джоба си и измъкна от там пръчката-23, 6 сантиметра, бодлива зеленика с косъм от еднорог. Насочи я към момчето, което не й мязаше особено много на човек. Започна да го обикаля, както лешояд обикаляше плячката си целенасочено решен да я изяде. Върха на пръчката й от време на време се докосваше до тялото му, но съвсем лекичко, непредизвиквайки каквото и да е.
- Къде съм и какво стана с изпита ми?- попита почти заплашително Жаклин и се приближи до него, надигна се на пръсти и приближи лице до неговото, чак тогава осъзна, че е поне с десет сантиметра по- ниска от него, ако не и с повече, което правеше ситуацията още по- нелепа, но нашата героиня продължи.- Да не би да си от неговите хора? Искате ме на ваша страна, нали? Е, аз пък ще кажа, че не искам да бъда смъртожадна...
-... и се държа налудничево, нали?- изведнъж осъзна, че обвинява напълно неподозиращ човек за някакви напълно лични драми. Прибра пръчката си и отново тупна по дупе на пясъка.- Не съм от тук, даже не знам къде съм.
Joshua Riley

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Сря Авг 31, 2011 6:29 pm

Добре, случилото се определено бе странно, налудничаво и доста нелепо, но това беше от специалитетите на вампира и затова се успокои. Игнорира червенокосото момиче, кръжащо с пръчка около него, говорещо за изпити и Смъртожадни. Тогава го осени гениалното предположение, че момичето може да е вещица или както там ги наричат. Джо заръкомаха пренебрежително с ръка и започна да говори:
-Уоу...Уоу...Уоу... Не знам за какви изпити става дума и....Смъртожадни... И моля те, прибери тази пръчка нищо няма да ти сторя. Просто ще се опитам да ти обясня как стоят нещата. - Джо не бе притеснен и се държеше спокойно и реши да пропусне думите "Ку-ку, луда и може би - малко невменяема."
-Така, това е остров, за който не знам нищо и не мога да те въведа в историята, нито накратко, нито нашироко, затова тази час ще я пропусна. - Джо се засмя и след като прокара пръсти през косата си, реши да продължи нататък.
-Тук си, но нямам идея от къде идваш и какви са тези Смъртожадни. Защо не ме въведеш набързо в историята си, а аз ще се опитам да ти помогна ако ми е по силите разбира се. - Джо се държеше непринудено и спокойно, макар и момичето срещу него все още да бе с пръчка, насочена срещу него. Всеки момент, сякаш нещата можеха да загрубеят, но не изглеждаше така, сякаш червенокосата щеше да го нападне, а и можеше да се защити все по някакъв начин. Може би, отсрани бе адски невъзпитано, но Джошуа реши да се поинтересува от момичето срещу себе си:
-Съжалявам, ако съм прекалено директен, но на колко си години. Явно трябва да си доста малада, щом говориш за изпити и всякакви подобни "училищни неща". Наистина не си падаше по подобни неща, но малцина ги обичаха. Изведнъж Джошуа си спомни, че нещо пропускаха и беше съвсем прав. Двамата бяха подминали официалната част със запознаването:
-Аз съм Джошуа, между другото. А твоето име?
Жаклин О'Майли

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Сеп 01, 2011 10:50 am

-Жаклин О' Майли или поне такова беше. Сега съм никоя, позор за семейството си. - засамосъжалява се Жаки и хвана червената си чуплива коса, премятайки я през едното си рамо. Беше доста по- дълга от нормалните коси, чуплива и с изключително здрав вид, нвтипичен за човешка коса, толкова дълга, лъскава и здрава.- Аз съм вещица, преди петнайсет минути бях в училището си, имах изпит по въпросната телепортация, която уж ми вървеше, но май ме прати на друга планета или поне на друг континент. Нямам абсолютноникаква представа къде съм, не мога да се върна, после дойде ти и... май си единственото хубаво в цялата работа, поне се опита да ми изясниш местоположението ми.- разказа съвсем на един дъх Жаклин и чак тогава се успокои и даде възможност на новият си приятел да проговори.
Имаше съмнения, че го е заляла спредимно ненужна информация , но се надяваше да й прости и все пакда е разбрал нещо от шантавия й разказ, който практически беше способен да го обърка много повече от каквото и да било друго.
- На седемнайсет съм, но това е нашата тайна, мислят ме за по- голяма и хората ме пускат по нощните клубове.
Joshua Riley

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Чет Сеп 01, 2011 3:28 pm

-Tакам, значи ти си вещица и един изпит по телепортация те е довел тук. - повтори момчето, за да потвърди думите й, след което се змисли, за кратко, а после нищо не каза, защото просто не знаеше кое е най-подходящото нещо. Изведнъж, Джо си спомни за какво бе дошъл на плажа и след като се засмя, реши още веднъж да изясни всичко:
-Е, след като си тук, нека да забравим за изпита и да се позабавляваме. Можеш ли да плуваш? - Джо се засмя и още преди да е получил отговор, дрехите му вече ги нямаше и той бавно се приближаваше към водата. Именно тя бе един от любимите му елементи и там се чувстваше фантастично, невероятно спокоен - сякаш се намира в дома си, където всичко става така, както той иска да бъде. Засмя се на мислите си и се обърна към момичето, което по случайност беше тук:
-Жаки, идваш ли? Във водата е фантастично и неповторимо. - думите се носеха като сърфове по пенестите вълни и може би едва достигаха до Жаклин, но мързелът в Джо надделя и то не излезе от водата, за да покани отново да влеезе, а и характерът му бе особен, така че нямаше да е нещо чудно ако беше изчезнал. Джо бе нещо като цар във водата. Постоянно се гмуркаше, изплуваше, плаваше по гръб, по корем и какви ли не стилове, докато очакваше да чуе решението на Жаклин. Накрая от скука, започна да си играе и с дарбите си. Това бе лошото, защото Джо бе несериозен, а повеляваше и четирите елемента. Водата - с нея навредяваше на малцина. С въздухът също беше така, но огънят и земята - те вече бяха проблем и нараняваха повече него, от колкото околните. В главата му се появиха стари спомени, как се е учил да ги управлява и инцидентите, които е претърпявал по време на този процес. За пореден път се обърна и тръгна бавно да излиза, като докъто вървеше, отстрани водата от себе си с няколко движения на ръката. Отиде до Жаклин и каза:
-Ти ми каза какво си, предполагам сега е мой ред. Знам как би прозвучало отстрани, но аз съм - направи драматична пауза и довърши - вампир... Ииии още преди да си ме нападнала, спокойно. Няма да ти навредя. На диета съм и пия само животинска кръв - понякога и човешка, но рядко. Та, какво ще кажеш за едн отпускащ ден на плажа?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    

Плажа
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next