Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Night bar "Bloody Mary" EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Night bar "Bloody Mary" EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Night bar "Bloody Mary" EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Night bar "Bloody Mary" EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Night bar "Bloody Mary" EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Night bar "Bloody Mary" EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Night bar "Bloody Mary" Ourfriends
winners
Night bar "Bloody Mary" Bestwrittennotice

 

 Night bar "Bloody Mary"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 140

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyВто Юли 19, 2011 7:46 am

Night bar "Bloody Mary" Luxury10b
Върнете се в началото Go down
https://rpworld.bulgarianforum.net
Никол Евънс

Никол Евънс


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Юли 31, 2011 3:39 pm

Днес исках да се напия.Ами за това отидох в някой бар.
Облякох нещо късо и излязох от нас.Насочих се към най-близкия бар."Блъди Мери".Харесвах този бар.Ходех често.И днес реших да отида.
Влязох и усетих цигарения дим.Нормално.
Седнах веднага на бара и си поръчах мохито.Както винаги.
Огледах се за познати лица,но не виждах такива.Но погледа ми спря върху някакво момче.
Върнете се в началото Go down
Mark Lopez

Mark Lopez


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Юли 31, 2011 3:42 pm

Беше време да се разведря.
Имах нужда от някакво разнообразие,затова отидох в бар "Блъди Мери". Там винаги беше много приятно,а и беие пълно с готини мацки,които ти се свалят и искат да правят секс с теб,но разбира се секса беше само за една нощ и на следващия ден мацката не те познаваше.
Отидох на бара и си поръчах едно уиски като перверзно се огледах няколко пъти. Погледа ми падна върху едно секси парче,което също седеше на бара. Приближих се малко към нея,все още с перверзно изражение и 'и се усмихнах.
-Здрасти. - казах 'и
Върнете се в началото Go down
Никол Евънс

Никол Евънс


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Юли 31, 2011 3:48 pm

Мхм,май днес имах късмет.Сладура взе,че се дойде при мен.И дори ме поздрави.
- Здрасти. - отвърнах му.
- Как е ? - попитах го,отпивайки от току-що оставеното питие.
Погледът ми зашари по секси тялото му.
- Мм... - казах тихо.
После го погледнах право в очите.
Върнете се в началото Go down
Mark Lopez

Mark Lopez


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyНед Юли 31, 2011 3:52 pm

Тя определено беше доста секси и всичко бих дал за една нощ в Рая с нея. Реших за сега да не показвам това,че тя ми хареса,а просто да се държа нормално.
-Аз съм добре,ти как си? - попитах я аз и я огледах.
Да,определено исках да я изпробвам. Разбира се,ако тя разбереше за мислите ми,бях сигурен,че ще ми удари два шамара и ще ме залее с питието си.
-Какво прави...момиче като теб само в бар като този? - опитах се да бъда колкото се може по - добричък и да не гледам в деколтето 'и,но накрая просто не се сдържах и хвърлих един поглед.
Върнете се в началото Go down
Никол Евънс

Никол Евънс


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПон Авг 01, 2011 4:36 pm

- Ами и аз бях добре.Но вече съм много по-добре. - опитах да се да правя някакви намеци.Но май нямаше да имат голям успех.
- Какво мога да правя сама? Наливам се с алкохол. - засмях се. - А ти? - попитах го на свой ред.
Да,нямах компания,защото повечето хора ми бяха врагове.На мен не ми пукаше особено от това.Свиква се.А и все пак аз не съм обикновен човек.Обаче ми се струваше,че и той не беше.
- Какво зяпаш? - погледнах го странно,когато видях,че гледа в деколтето ми.После се разсмях гръмко.Е
Е,нямах нищо против да гледа.Не беше незаконно.И аз гледах.А и доста мъже да си призная първо гледаха там...Всички са еднакви,почти.
Върнете се в началото Go down
Mark Lopez

Mark Lopez


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПон Авг 01, 2011 4:40 pm

-Дойдох да се забавлявам,да намеря някое готино маце и да я... - спрях се рязко за момент и отпих от питието си,ас лед това 'и се усмихнах и допълних. - И да си говорим интересни неща.
Огледах се наоколо. Беше ми доста скучно и само тя можеше да ме разведри по някакъв начин. Изведнъж се сетих,че ние не се познавахме,затова подадох ръката си и се представих:
-Аз съм Марк. - усмихнах се и отново отпих от уискито си.
Върнете се в началото Go down
Никол Евънс

Никол Евънс


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПон Авг 01, 2011 4:49 pm

Мисля,че знаех какво бе продължението на изказването му.Засмях се тихо,после отпих поредната голяма глътка от питието ми.
Да,вярно.Не се бяхме запознали.Той се представи.
- Приятно ми е,Марк.Аз съм Никол. - и се здрависахме.
Вече наистина не знаех какво да правя.Изгарях от желание да му се нахвърля,но щеше да е доста прибързано.
Върнете се в началото Go down
Mark Lopez

Mark Lopez


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПон Авг 01, 2011 4:51 pm

Ужасно много исках да го направя с нея,но не знаех как да го направя. Исках да стане веднага,защото вече усещах,че няма да мога да 'и устоя.
-Какво ще кажеш да отидем някъде другаде? - попитах я аз. А под "някъде другаде" имах превдид у нас или у тях. Разбира се това нямаше да е от никакво значение,защото щях да съм с нея,дори бих го направил още сега с нея,но знаех,че просто тя няма да иска. Подсмихнах 'и се перверзно и зачаках отговора 'и.
Върнете се в началото Go down
Никол Евънс

Никол Евънс


Брой мнения : 10

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПон Авг 01, 2011 8:19 pm

- Хмм,къде например?Защо не останем тук? Тук ми харесва. - казах му.
Чудех се къде ли искаше да отидем.
О,не.Не издържах.Беше прекалено секси и толкова готин.
Прехапах предизвикателно устни,като не спирах да го гледам.
Изпих последната глътка.Започнах да си играя с вече празната чаша.
Върнете се в началото Go down
Вентиш

Вентиш


Брой мнения : 33

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПет Авг 05, 2011 2:38 pm

В общи линии минаха през охраната безпрепядствено, никой не направи забележка на двамата необикновени, което по принцип беше нетипично за подобно заведение. Винаги следваха дълги проверки, през които просто ти се отщяваше да купонясваш след това, но днес поради някакъв късмет никой дори не се опита да ги спре. Вентиш си имаше своите съмнения, че виовникът за това се наричаше Неро Ровиан, но не беше чак толкова лошо да използва способността си за подобни дребни удоволствия.
Музиката ги заля в момента, в който прекрачиха прага. Беше шумно... крайно шумно и навсякъде като, че цареше хаотичен, но не пълен хаос, което, разбира се, скоро щеше да се промени поради присъствието на демон като Неро. Да не забравяме, че се славеха изключително много с пакостливостта си, да не говорим за злополучно завършващите за повечето участващи в тях, същества.
-О, това е реторичен въпрос! Оргазъм, естествено!- изгледа го с развеселен поглед Вентиш и се затича към бара в отчаяния си опит да стиге първа, което едва ли щеше да се случи.- Аз дочух, че вече била на път!- провикна се ловджийката в отговор по въпроса за Бенефикс.
Върнете се в началото Go down
Неро Ровиан

Неро Ровиан


Брой мнения : 102

Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" EmptyПет Авг 05, 2011 4:56 pm

-Ехх дано, дано.- подвикна демона на Вентиш изпреварвайки я в същото време. В крайна сметка той стигна пръв до бара и не се изненада от този факт. Вентиш можеше да бъде дори най-бързата в своята раса, но демоните винаги си имаха начини да спечелят, ако не с умение, то с измама. Макар и да не беше такъв момент на измама Вентиш го изгледа леко косо, когато стигна и повика бармана, за да си поръчат питиетата. Барманчето- младок на около 20 години и явно доста увлечен от нейната външност с леки трудности успя да си свърши работата като Вентиш го гледаше все едно е следващата й плячка. Неро бе развеселен от този факт. Значи способностите му са успели да й повлияят. Е това щеше да бъде интересно да гледа как ловджийката си прилага техниките. Те взеха питиетата и се отправиха към едно от задимените сепарета. Макар и да имаше малка видимост за човешко око Неро си виждаше перфектно и се настани на едно от пухкавите диванчета покрито с черна дамаска. Изваждайки една от собственоръчните си свити цигарки той заговори на ловджийката:
- И сега няма ли да се отпуснеш най-накрая? Остави хаоса да те погълна и се забавлявай!!!- "а може и да свали някоя дрешка" замисляно добави той наум
.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night bar "Bloody Mary" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Bloody Mary"   Night bar "Bloody Mary" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night bar "Bloody Mary"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за разходки, пийване, хапване и всичко останало-
Идете на: