Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Началото на острова ... EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Началото на острова ... EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Началото на острова ... EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Началото на острова ... EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Началото на острова ... EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Началото на острова ... EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Началото на острова ... EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Началото на острова ... EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Началото на острова ... EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Началото на острова ... Ourfriends
winners
Началото на острова ... Bestwrittennotice

 

 Началото на острова ...

Go down 
АвторСъобщение
Chronicler

Chronicler


Брой мнения : 2

Началото на острова ... Empty
ПисанеЗаглавие: Началото на острова ...   Началото на острова ... EmptyПон Юли 11, 2011 6:05 pm

Здравейте, мой скъпи островетяни, аз съм вашия учтив (и не до там учтив) Хроникьор Cool
Та първата история, няма да е кой знае колко интересна и ще се разказва за Злобния ни админ, тъй като на този остров сме си все още само двамцата, чакащи новите островетяни ... Та Админчето е леко злобничко, но иначе доста идейно, до колкото разбрах от него (онази вечер, когато седяхме на по чаша Мохито, той обърна повече от една и леко фъфлеше, така че не отговарям, че съм разбрал точно всичко) та до колкото разбрах, на нашия Админ му писнало от големи метрополиси и най-вече от Мистични Водопади и тръгнал по света да дири интересно място, което да приютява всякакви магични и не толкова магични същества, та докато си пътешествал, не знам как точно видял този прекрасен остров... Това било идеалното място за неговия експеремент, тук имало място за всички и всичко, заинтригуван той започнал да оглежда, вложил всичките си насъбрани идеи, спестени пари и невероятни мечти в това място. Така се появили различните квартали, където вие по настоящем живеете, балните зали, където обичате да се забавлявате и невероятните барове, където срещате сродните си души, Админчето бил толкова въодошивен, че успял дори да създаде портал към миналото, който сега ви помага да се връщате назад и наново да преживявате вашите щастливи и не толкова щастливи моменти.
Та това е общо взето, човечеца може и да е строг с всичките тези правила, но е направил невероятно място за забавление, така че заповядайте и се забавлявайте (е разбира се, спазвайте правилата, че оня е ЗЪЛ) и в никакъв случай не забравяйте за мен, аз съм тук да ви следя и да записвам вашите подвизи в хрониките на Нашия Остров!
Върнете се в началото Go down
 
Началото на острова ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи кокурс на острова "Обяви"
» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
» Въпроси и отговори, предложения, изисквания или иначе казано всичко за Острова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: В началото :: Историята-
Идете на: