Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Ourfriends
winners
Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Bestwrittennotice

 

 Вилата на Чери Пай <33

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:43 am

-Какво по дяволите правим?!? - Каза тя като се дръпна от мен и тръгна към сушата..
Охх беше грешка не трябваше да го правя ... Но нещо в мен ме караше да го иска страшно много .. и да го направи, да я целуна.
-Съжалявам, не трябваше ... ама просто ти си толкова красива и нещо в мен ме накара да го направя. - извиках аз в съжаление че исгоних хубавото момиче ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:48 am

Отдалечавах се от него когато чух жално да се провиква:
-Съжалявам, не трябваше ... ама просто ти си толкова красива и нещо в мен ме накара да го направя. - обърнах се и го погледнах,беше толкова готин..."Охх Господи,защо по дяволите създаде гениталите"усмихнах се и усетих как цялото ми тяло гори,дори бях влажна...
-Недей да съжаляваш!Беше уникално-извиках и се зачудих дали да си тръгна или да остана с него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:52 am

Тя спря и се Обърна и се провикна в отговор -Недей да съжаляваш!Беше уникално.
Огледах се .. и се затичах към нея... Бях влюбен .., незнам как и защо но бях влюбен в нея.
-Toгава недей да си тръгваш .. -застанах пред нея с тези думи и допълних - защото и на мен страшно много ми хареса .
Огледах прекрасното и лице и основно устните и очите и .
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:57 am

Той се огледа,сякаш търсеше нещо и хукна към мен.Инстинктивно се свих,но той спря пред мен и каза:
-Toгава недей да си тръгваш .. защото и на мен страшно много ми хареса-погледнах го и видях как оглежда устните ми и се взира в очите ми.Потръпнах отново и прошепнах:
-Нали знаеш,че не се познаваме?!?-прехапах устни и хванах ръката му задърпах го към къщата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:01 am

-Нали знаеш,че не се познаваме?!?- каза тя .. но видях как прехапва устни и усетих как ме хвана за ръката и ме затегли .. в посока нейната вила ... настигнах я .. застанах до нея.. след което .. я прегърнах и нежно прошепнах ...
-Не ми пука ще има достатъчно време да се опознаваме - пуснах я на земята да продължим с ходенето...
Ние бяхме чисто голи .. и се разхождахме по плажа... каква по-откачена .. глупост можех да направя ... но се радвам че бях с нея ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:05 am

Той ме прегърна и прошепна:
-Не ми пука ще има достатъчно време да се опознаваме - засмях се и тръгнах към вилата.Усетих някакво напрежение идващо от него и го погледнах..."А да ние сме голи" засмях се и прошепнах
-В тази част почти никой не идва така че спокойно няма никой да те види,а и да те видят няма от какво да се срамуваш-казах всичко това много бързо и хукнах към къщата....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:09 am

Тя всякаш ми бе прочела мислите .. изричайки думите :
-В тази част почти никой не идва така че спокойно няма никой да те види,а и да те видят няма от какво да се срамуваш- след което хукна към къщата...
Аз не се срамувах ... бяха мойте мисли ама видях как тя се затичва към Вилата .. и аз хукнах след нея...
Опитвайки се да я настигна .. Извиках - Ти си Уникална .
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:12 am

Усетих,че хукна зад мен и се засмях,смеех се и тичах сигурно изглеждах като луда в момента!
- Ти си Уникална . -провикна се той,а аз вече навлизах в къщата хукнах нагоре към спалнята и се замислих дали ще ме открие
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:18 am

Тя влезна във Вилата... и изчезна... Огледах се наоколо .. и се зачудих къде е ...
Но усетих нейният прекрасен аромат ... и го последвах .. той водеше нагоре по стълбите ... и влизаше в една от стайте .. в нея имаше голямо легло .. а на нея тя седеше .. и ми се усмихваше ... Това май бе спалнята...
-Хубаво местенце да се опознаваме .. - казах аз като прекрачих прага на стаята
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:23 am

Той влезна в къщата и след няколко секунди ме намери,ухилих се и му помахах.Той ме гледаше като каза:
-Хубаво местенце да се опознаваме .. -усмихнах се и станах от леглото
-Добре....нека тогава отидем другаде?!?-попитах и тръгнах към вратата където седеше той....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:29 am

-Добре....нека тогава отидем другаде?!- отговори тя и страна от леглото . Запъти се към вратата .. къде бях аз ..
Незнам защо но я хванах и вдигнах .. Понесох я към леглото.. След миг се озовахме върху него.. и я пуснах да легне... легнах до нея ... и казах:
-Защо друго .. тука ми харесва - измърках леко като усещах колко е удобно леглото ... - немислишли че е хубаво ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:34 am

Той ме хвана и ме вдигна занесе ме и се хвърли заедно с мен на леглото легна до мен и измърка:
-Защо друго .. тука ми харесва не мислиш ли че е хубаво?.. -огледах се и се усмихнах:
-ДА хубаво е-погледнах го и се изправих без да мисля застанах върху него и го целунах леко...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:40 am

-ДА хубаво е- каза тя .
Изправи се и седна върху мен ..... и след това ме целуна леко .. но аз исках още и се надигнах да си получа..
Успях да се приближа до нея .. до устните и ..
Прокарах едната си ръка по талията и а с другата се опитах да хвана главата и леко да я наведа за да си получа целувката....
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:43 am

Той се надигна искайки още една целувка,хвана ме за талията и аз се наведох,седнах върху него и почнах да го целувам изстенах от удоволствие.
-Ммм-спрях целувката и го погледнах прокарах ръка по коремът му и отново го целунах,по-страстно вкарах езика си в устата му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:49 am

Тя започна да ме целува. .. В този момент бях на 7мото небе .. само от нейните устни който ме влудяваха с нежни докосвания ,,
-Ммм- измърка тя като отново ме целуна
Този път бе по страстно .. тя прокара езика си между устните ми и навлезе в устата ми .. веднага и отговорих на всички целувки .. и особено на по страстните ..
Ръката ми продължаваше да се движи по нейното тяло ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:53 am

Той отговаряш е на целувките ми,а ръката му се движеше по тялото ми.Бях толкова възбудена,че не можех да повярвам.Дръпнах се от него и се изправих.
-Какво ще правим сега?-попитах едвам борейки се със желанието си...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 6:57 am

Тя се дръпна от мен и ме попита:
-Какво ще правим сега?
Огледах се .. След което бавно се надигнах сложих си едната ръка върху рамото и и нежно я дръпнах да легне .... Легнах върху нея ... и започнах да я целувам по врата..
Започнах да се възбуждам ...Тя ме възбуждаше... усещах как члена ми се уголемява... Но не му обърнах внимание .. надигнах поглед и я погледнах в прекрасното лице.. след което запознах бавно и нежно да я целувам страстно като си прокарвах езика в устата и .. и си играех с нейният език.
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 7:01 am

Той се огледа и ме дръпна да легна,той застана върху мен и почна да ме целува,да ме влудява.Прокарваше езика си по мен и го вкарваше в устата ми.Тялото ми се извиваше в очакване към него,не знаех дали ме иска,но аз изгарях за него.
-Господи Франко-изстенах и го погледнах в очите...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 7:03 am

Толкова възбуден и опиянен от нея .. Чух само
-Господи Франко- идваше от нея ..
Отворих очи и видях че ме гледа в очите ... Целунах я нежно по устната...И казах
-Съжалявам .. но ти ме влудяваш .. побъркваш ... разтапям се само да чуя как ми произнасяш името...
Целунах отново момичето в което съм влюбен и я погледнах в прекрасните очи.
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 7:09 am

Той отвори очи име погледна прехапах устни и отново се извих към него :
-Съжалявам .. но ти ме влудяваш .. побъркваш ... разтапям се само да чуя как ми произнасяш името... -знаех точно как се чувства,но не знаех какво да направя,той гледаше в очите ми сякаш проникваше в менн само с поглед...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 7:13 am

Бях страшно много възбуден .. и се чудих да ли тя забелязва или не
.. Но това не ме вълнуваше чак толкова много освен това че тя е Уникална
Дори ме влудяваше само с начина по който диша... Исках да съм с нея ... да съм завинаги с нея .. постоянно да сме заедно .. незнаех как ще понеса .. тя да е далеч .. Тя Бе Толкова Прекрасна че исках да съм до нея ... Исках тя да бъде моя .. и само моя ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:29 am

Без да искам се докоснах до него и усетих колко е твърд.Тялото ми сякаш се подлуди още повече от това и стана по топло и влажно готово да го приеме,да го обгърне.

-Господи,колко си твърд -изстенах и се наелектризирах....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 9:05 am

Тя ме докосна долу ... и изстена :
-Господи,колко си твърд .
Малко се зачервих .. но казах бързо със страст в гласа ..
- Това е заради теб - Усмихнах се дяволито ,, и прокарах ръка по шията и .. после я спуснах надолу .. и преминах нежно през гърдите и ... мина през корема и нежно .. и продължи по краката и надолу..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 9:57 am

- Това е заради теб - каза той леко изчервен.Усетих ръката му да се плъзга по тялото ми и настръхнах.

-ооо моля те направи нещо не издържам-простенах и се притиснах в тялото му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 10:03 am

-ооо моля те направи нещо не издържам- Каза тя и се притисна към мен ..
Целунах я нежно ... и бавно се дръпнах надолу ... после се наместих между краката и ... отново я целунах по страстно като прокарах език по дължината на нейният ...
Дръпнах се понадолу за да мога да го вкарам в нея... Вкарах кура си в нея бавно ... и нежно .. след което бавно го изкарах . Отново повторих движенията .. докато продължавах да я целувам ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Чери Пай <33
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Чери Мери Пай
» Чери Мери Пай (:::
» Вилата на Елиза
» Вилата на стела
» Вилата на Сара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: