Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Ourfriends
winners
Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Bestwrittennotice

 

 Вилата на Чери Пай <33

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 9:38 am

Усетих аромата и да идва от банята .. чух водата от кранчето ..
Тръгнах към Банята .. воден от аромата .. Влезнах вътре и се трансформирах в човек .. видях я
Мокра .. И бе страшно секси .. И страшно много се възбудих като я видях цялата мокра .. приближих се до ваната .. И казах нежно - Хмм Колко си уникална ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 9:45 am

Чух го да влиза.И настръхнах.Погледнах го и се усмихнах.Чух го как казва:

- Хмм Колко си уникална ..-огледах го целият и:

-Здравей здравеняко-измърках и го повиках да дойде при мен във водата.Изправих се и водата почна да се стича по тялото ми...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 9:49 am

-Здравей здравеняко-каза тя и ме покани във ваната ..
Съгласих веднага щом видях как тя стана .. и цялата вода почна да се стича по нейното уникално тяло... Бях се вцепенил и неможех да откъсна поглед от нея
-Добре .. ще се присъединя във ваната при теб ... - Казах ..аз и се понесох към ваната ,, сложих си единият крак вътре , после другият и седнах вътре .. а тя седеше пред мен ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 9:53 am

Той се вцепени като ме видя и сякаш краката му се движеха сами.Тоой тръгна към мен и каза:

-Добре .. ще се присъединя във ваната при теб ... - измърках и го изчаках да влезе простнах без дори да ме докосва.Той седна и аз се подвоумих ппреди да седна скута му търкайки се в членът му....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 9:59 am

Седнах във ваната .. и тя ме погледна след миг .. седна в скута ми .. и започна да се търка в члена ми ..
Възбуждах се страшно много... и започнах да си мисля перверзни неща .. сложих си ръцете на талията .. и започнах да я целувам .. по устната .. врата ..ушите .. спускайки се до гърдите .. прокарвах език по зърната и , и леко ги хапех ... Целувах я страстно и се възбуждах бързо от всичко това ... тя Бе Зашеметяваща
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 10:27 am

Докато бях в скута му,усетих колко е твърд. Възбудата ми нарастваше с всеки миг. Усетих ръцете му върху талията си, как прокара устни по гърдите ми, как леко ухапа зърната ми. Изстенах силно. Прокарах ръце по раменете му и впих пръсти в кожата му:

-Искам те-прошепнах и се потърках отново в него Господи беше толкова твърд.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 10:31 am

Тя заби нокти в раменете ми ...
-Искам те - прошепна тя и продължи да се търка в мен ,,
Щом чух тези думи веднага я вдигнах леко и го вкарах в нея .. бавно .. той започна да навлиза в нея .. докато не влезна целият .. бе уникално ... хванах я здраво за талията и започнах да я движа ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 EmptyПет Авг 05, 2011 1:05 pm

КАто чу думите ми той ме надигна и бавно се плъзна отново в мен.Притворих очи опиянена от екстаза.Приближих секъм него възможно най-близко и се задвижих в такт с неговите движения.Влизаше в мен бавно и целият.Стените ми се разширяваха с всяко негово движение,приемах го в себе си отново и отново,готова да му дам всичко,което пожелае.Стенейки,изгубена в желанието си забравих къде се намирам.Усещах само него:

-Мммм-изстенах отново и се притисниах отново към него движейки се кръгово около членът му....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Чери Пай <33
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Чери Мери Пай
» Чери Мери Пай (:::
» Вилата на Елиза
» Вилата на стела
» Вилата на Сара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: