Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Ourfriends
winners
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Bestwrittennotice

 

 Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Неро Ровиан

Неро Ровиан


Брой мнения : 102

Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty
ПисанеЗаглавие: Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)    Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyПон Авг 08, 2011 9:15 am

Неро както винаги обичаше да бъде на местата където имаше воини, хаос и разврат. Както обикновено той се разхождаше из главните улици на английската столица и гледаше как било мъгъли, било необикновени се закачат и се карат за щяло и нещяло. "Откога и ние се намесваме в техните спорове толкова пряко не знам, но аз пък ще си седя отстрани и ще се забавлявам с гледката." помисли си наум демонът. Както си вървеше спокойничко и не толкова тихичко той се сблъска с едно изключително красиво момиче с кестенява коса носеща се ефирно зад нея като воал и поглед, който би могъл да разбие всяко мъжко сърце."Е, ако това не е вампир не знам какво може да бъде." подметна той наум и я огледа преценяващо отгоре до долу и изведнъж забеляза, че при сблъсъка красивата вампирка бе изпуснала своята чанта. Все още не зацепващ коя е тя, той й подаде чанта и в последната минутка се сети да каже:
- Здравей Кимбърли, както винаги ослепителна като изгрева и студена като лед. Как си и какво те води в тези земи посветени на политически и военни конфликти?- попита той осъзнавайки, че току що бе прозвучал повече като зубър, който добре си знае урока отколкото на демон на разврата " На кого му пука" вика си той " след толкова време на тази шибана земя няма как да не науча нещо." довърши той печалното си заключение като си се подсмихна на себе си и зачака отговора на средновековната принцеса.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Дейвидсън

Кимбърли Дейвидсън


Брой мнения : 72

Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)    Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyВто Авг 09, 2011 4:52 pm

Мразех това място от дъното на душата си. Тук цареше такъв хаос и разврат, че се чудех как все още някой не ми е налетял. Не, че и това не се случи веднъж... Докато се разхождах по една привидно спокойна улица вниманието ми бе привлечено от двама крещящи си един на друг мъже. Всъщност и това, че се сбиха същно не закъсня. Тъкмо обръщах главата си отново на пред когато се сблъсках с някого. От удара чантичката ми падна и мъжът с когото се сблъсках любезно ми я подаде. В началото не зацепих кой всъщност стоеше пред мен, но след думите му просто извъртях очи.
-Да здравей Неро. Както винаги си прекрасен, нагъл и съркастичен - типично за създание като теб. - намръщено казах аз. Повдигнах леко роклята си колкото да не се влачи по земята и погледнах Неро.
-Чувствам се страхотно и както винаги нищо хубаво не ме води на прекрасни места като това. - сърказмът ми бе пропит във всяка дума от последното изречение, което казах.
-А теб предполагам те е привлякла точно ситуацията в, която се намира Англия в момента. - студено казах аз.
Върнете се в началото Go down
Неро Ровиан

Неро Ровиан


Брой мнения : 102

Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)    Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyСря Авг 10, 2011 8:15 pm

–Да оределено позна мила моя, но пак те питам щом не искаш да си тук, тогава защо продължаваш да дремучкаш тук?- любопитството му толкова силно надделя, че позволи в очите му да пламнат леки чершеникави огънчета, които привлякоха вниманието на няколко случайни минувачи. Както толкова бързо изгуби контрол, той го възвърна пак в рамките на секунди, но белята вече бе станала. Към него и Кимбърли се приближаваха няколко мъгъла, забелязали този изблик. С бързи рефлекси той дръпна Кимбърли и с бърза и стабилна крачка се запъти към една задънена улица."Що пък да не се позабавлявам?"- помисли си той-" Тамън и Ким малко да изпусне парата с малко закуска."- завършвайки мисленото си изречение той се обърна към Ким и й каза:
– Мила, закуската май ни преследва. Какво ще кажеш за няколко убийства?
Той знаеше, че тя обичаше баналните и откачени действия, макар и да се правеше на съвършено същество, никой досега не бе могъл да избяга от истинската си същност.
Върнете се в началото Go down
Неро Ровиан

Неро Ровиан


Брой мнения : 102

Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)    Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm

Виждайки интереса на Ким демонът се врътна на другата страна и си тръгна без да се обръща назад. Беше разочарован от това дете на нощта. Толкова дълго време той й бе следял развитието й и донякъде я бе насърчавал и сега какво. Това се питаше демонът докато вървеше към една не чак толкова западнала кръчма. Тя не бе успяла на момента ей така да се отдаде и вместо това се бе вцепенила като попарена. Размишлявайки си той влезна в кръчмата и си поръча една чаша ром.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)    Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: В друго време ... (РП) :: 11-20 век-
Идете на: