Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Плажа       - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Плажа       - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Плажа       - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Плажа       - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Плажа       - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Плажа       - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Плажа       - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Плажа       - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Плажа       - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Плажа       - Page 2 Ourfriends
winners
Плажа       - Page 2 Bestwrittennotice

 

 Плажа

Go down 
+4
Неро Ровиан
Christian Kane
Лилия Ууп
Admin
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Жаклин О'Майли

Жаклин О'Майли


Брой мнения : 11

Плажа       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Плажа       - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 11:56 am

Жаклин беше готова да извади отново пръчката си, когато чу, че е вампир. Всъщност не бе имала контакт до сега с такива същества, но вече бе чувала ужасяващи истории с тях и имаше повече едно на ум от хората, които вече ги бяха срещали, обаче още преди да е успяла да направи каквото и да е, предвидливо бе осведомена, че няма от какво да се притеснява.
В главата й вече излезе образа на един огромен, апетитен сандвич, а себе си оприличи именно на него, кой знае колко вкусна беше за него, както прасковата за нея.
Съблече дрехите си и ги метна на пясъка. Изведнъж се почувства толкова освободена, толкова летяща и имаща нужда от забавления, сякаш забрави, че е на непознато място.
- Нека отпускащия ден започне!- извика Жаклин и се метна с главата напред във водата, гмуркайки се почти до дъно. - Хъмм, не се чувствам заплашена от изяждане.- засмя се ведро, когато излезе на повърхността и изтръска косата си.
- Ами ти, от къде си Джо? От тук ли си? Къде всъщност се намира това?
Върнете се в началото Go down
Екатерина Блейк

Екатерина Блейк


Брой мнения : 33

Плажа       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа    Плажа       - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm

Днес реших да се разхождам по плажа на за всеки случай си облякох банския.Върху него си вързах един шал.Вече бях готова.Излязох и след малко бях на плажа.Докато си се разхождах се отплеснах и отидох в някаква част на плажа,която не познава,но не ми пукаше.Там видях едно момче и момиче.Момичето беше във водата,а момчето я гледаше.Щях да им се натрапя,но сега какво да се прави.Отидох при момчето и казах:
- Здрасти!Аз съм Екатерина...накратко Катето!
Усмихнах му се и го огледах от/до.Беше секси.Махнах на момичето и `и казах как се казвам.Тя продължи да си плува,а аз останах с момчето.Той беше мокър и това ми харесваше.Реших да се държа мръсно с него.Личеше си,че тя не му е приятелка,затова нямаше никой да ме спре.Стиснах го за дупето и му казах:
- Секси си сладур!Между другото...как се казваш?
Свалих си шала и той падна на пясъка.Погледнах момчето в очите и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за разходки, пийване, хапване и всичко останало-
Идете на: