Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Общата стая EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Общата стая EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Общата стая EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Общата стая EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Общата стая EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Общата стая EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Общата стая EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Общата стая EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Общата стая EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Общата стая Ourfriends
winners
Общата стая Bestwrittennotice

 

 Общата стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Строгия учител

Строгия учител


Брой мнения : 22

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая EmptyПон Авг 22, 2011 9:00 am

Тук всички ученици имат право да изказват мнение относно училището, задачите, а също така можете да споделите, какви задачи биха Ви били интересни.
Изобщо тук можете да си бъбрете за всичко, което ви е направило впечатление.

(РП стила не е задължителен, но би било интересно да водите разговора от името на героите си)
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 12:39 pm

Дом се върна в училището след успешно приключване на задачата си. Искаше му се да празнува, но коридорите бяха пусти. Влезна в общата стая и се огледа, явно другите още бяха навън борейки се с изискванията на Директорката и Строгия учител ... Забеляза една голяма табла с еклерчета, взе си 3-4, може и пет да бяха, огледа се, никой не го бе видял, за това се престраши и си взе още три ... Набута няколко в устата си, пренареди останалите така че да не си личи, много, много че е пипал и се тръшна на един диван, похапвайки от плячката си и чакайки някой да се появи.
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 1:36 pm

Бенефикс влезе в общата зала или поне натам я опътиха, когато попита къде трябва да отиде, след като разказа подробно случката с онзи глупчо Дезмънд. Нямаше никакви сили, дневната светлина я изморяваше прекалено много за да успее да запазва нормалният си здрав човешки вид. В момента изглеждаше повече като мъртвец, отколкото като възвишен демон или поне демон със занижени разбирания за извисеност.
Не очакваше да има друг и когато погледа й попадна върху Любовника на Слънцето едва не подскочи уплашено, слагайки ръка на гърдите си, сякаш така можеше да успокои дишането си.
- Здравейте.- някак задъхано каза Бенеикс, докато все още стоеше в замръзналата си поза..
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 1:43 pm

- Здравей, Демонче - каза весело Дом, продължавайки да си напъхва малките еклерчета в устата, по принцип имаше по изискани маниери, но предположи, че точно на този демон хич няма да й направи впечатление как точно я е поздравил ... Нали се предполагаше, че той е слънчево създание, а тя тъмно би трябвало да се държат някак си по-отчуждено сигурно, но пък хората забравяха, че когато бе върховен бог отговаряше не само за светлината, но и за тъмнината, така че въобще не му правеше впечатление демонката ... намигна й весело на шашаната физиономия и безмалко да й се изплези, но устоя на това си детинско желание, продължавайки да дъвче апетитно.
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 2:05 pm

- Свърши ли си задачата?- попита демонката и се извърна към масата.
Погледа й попадна върху сладкишите, плодовете и още някакви непонятни за нея ястия, които не смяташе и да опитва. Въпреки че не си падаше особено много по човешката храна се изкуши и реши да опита от сладките изкушения. Няколко бисквити намериха мястото си между пръстите й, както и едно еклерче.
Седна на диванчето до Дом, докато чакаше отговора. Огледа еклера, но някак си й се стори, че точно в момента би заложила на бисквитите, затова най- приятелски изчака Дом да сдъвка тези в устата си, а после там набута и това от ръката й, докато отхапваше от една от бисквитите, наслаждавайки се на шоколадовия им вкус.

Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 2:15 pm

Още преди да успее да отговори, демонката запълни устата му с ново еклерче ... о, той не се оплакваше, ни най-малко, можеше да стой векове така, ако тя постоянно го захранваше със сладичко. Преглътна, изгледа Бенефикс вече с огромно благоразположение и проговори с мекия си тембър.
- Дам, трябваше да накарам една принцеса да ми даде косата си за ползване за известно време - май не бе точно това задачата, но и това ставаше за обяснение - беше лесно, а ти, как се справи!?!
Дом я изгледа и може би защото тя му подари еклерчето си, реши че няма да има нищо против да открадне и едната й бисквитка ... протегна ръка и се самообслужи, вдигайки вежди показвайки й, че все още очаква отговора й.
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 2:31 pm

-Мен пък ме накараха да разказвам за минала случка. Не беше лошо, хареса ми, но някак си ме измори... или по- скоро изморяваща ми беше светлината- въздъхна Бенефикс.
По излегна се на дивана, качвайки и краката си, а главата й се килна на една страна, облягайки я на рамото му, а ръката й му подаде останалите бисквитки, докато тя дъвчешесвоята втора. Беше забелязала, че богът обича сладичко и нямаше против да му дава още и още, стига да беше щастлив. В момента й трябваше точно това, една весела, разпусната компания.
- При Пепеляшка ли си бил? Или Спящата красавица?- попита заинтересована Бенефикс и впи погледа си в неговия с нескрито любопитство.
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Авг 27, 2011 2:45 pm

Дом мигновено си взе бисквитка, добре че не можеше да качи кръвната захар, усмихнато отбеляза на ум и отхапа от шоколадовата прелест ...
- Хм, чек че й забравих името ... - Дом се почеса по главата и както беше захапал на половина бисквитката, заприлича досущ на маймуна, която се чуди, кой банан е по-вкусен - тази вее, тази с дългата коса и кулата - Ама трябваше да започне да помни имена, бе някак си невъзпитано да не може да се сети за нещо толкова тривиално ... Бързо смени темата, защото му бе ясно, че колкото и да го мисли, няма да успее:
- Другите дали ще дойдат? - попита сякаш не чакаше конкретно демонката да знае, но все пак попита ...
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Авг 28, 2011 8:37 am

- Рапунцел?- предположи Бенефикс и повдигна въпросително вежди, сякаш очакваше положителния му отговор.
Но темата беше сменена, а и Бени нямаше особено желание да обсъждат принцески работи, не беше от съществата, които понасяха лесно такива лиготии с коронки и роклички. Въздъхна и се загледа в тавана, който всъщност не беше нищо особено... просто таван боядисан в бяло.
- Не знам дали ще дойдат, но предполагам, че не е много сигурно дали ще ги дочакам.- провлачи демонката и се протегна.- Имам спешна нужда от няколко кошмара и мъничко здравословен, следобеден сън.
Върнете се в началото Go down
Строгия учител

Строгия учител


Брой мнения : 22

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Авг 28, 2011 9:47 am

Учителя влезна в Общата стая, уведоми двамцата, че има предоставена задача в "Магичната зала" и им напомни, че докато е обсъждат може би ще вземат предвид, че Скарлет още отсъства и би трябвало да и предоставят да пише последна или предпоследна по тяхна преценка.
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Авг 28, 2011 9:54 am

Дом се върна от Магичната зала и хвърли едно от упътванията към Бенефикс.
- На мен ми е все тая, какво ще правя - в гласа му се долови разочарованието от оценките, които бе получил и лекото му недоволство. Точно в този момент имаше нужда от сладко, взе си няколко еклерчета и се загледа през прозореца, оставяйки демонката да си чете на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Авг 28, 2011 2:21 pm

Бенефикс веднага разкъса плика и с някак не особено голям ентусиазъм зачете оценките си и се смръщи. Кхъм! Така де, можеше доста по- добре да се справи, но явно не я биваше в разказите или пък разказа й бе бил прекалено гадничък... нямаше представа, но не смяташе и да оспорва оценките си. Имаше странната способност да се съгласява, примирява и да забравя за тази част, така че не мислеше да изневерява на себе си и бързо премина към другата част.
- Ти какво си избра, Любовнико?- погледа го Бенефикс и се изправи, започна да крачи из стаята, чудейки се какво би й подхождало най- много.
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Авг 28, 2011 3:43 pm

Дом я погледна невярващо, ама тя глуха ли беше ...
- Няма значение, все ми е тая - набута още едно еклерче в устата си, дори не се обърна да я погледне, определено лошото му настроение не отминаваше, дори от сладкото ... По дяволите, мразеше да е в лошо настроение.
- Другите няма ли да идват да се разберем, че да ходя да си полегна - на бога не му отиваше особено мрънкането, но го практикуваше от време на време ...
Върнете се в началото Go down
Бенефикс

Бенефикс


Брой мнения : 36

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyПон Авг 29, 2011 11:34 am

- Явно няма да дойдат, но аз май ще заложа на третата или втората задача.- заговори по- скоро на себе си Бенефикс.
В момента не беше много заета с лошото настроение на Любовника на Слънцето пък и нямаше нищо против малко лошо настроение, с което едва ли не се хранеше... всъщност се хранеше със страхове, но то беше едно и също. Въздъхна и започна да си вее с писмото замислена над избора си и в крайна сметка не го измисли особено умно, но предполагаше, че ще успее да се справи с това, което избра.
- Аз май няма да ги дочакам, струва ми се че бих си избрала втората част.
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyПон Авг 29, 2011 11:47 am

- След като, никой не идва, а ти искаш да си втора или трета, май на мен се пада честта да бъда първи - проговори Дом без да извръща поглед от прозореца, мразеше да му се дава уж избор, така или иначе времето изтичаше и щом само те двамата бяха тук, значи, някой от тях трябваше да е първи, ето за това не обичаше отборната игра ... по точно не обичаше отборите, ако той самия не бе избирал всеки един от този отбор.
- Е, времето така или иначе изтича - извърна се към Бенефикс и се усмихна с онази си усмивка, която не издаваше абсолютно нищо - щом е така, пожелай ми късмет и ме чакай край проклетото езеро.
Закрачи към вратата и й махна за довиждане.
Върнете се в началото Go down
Дом Аманте

Дом Аманте


Брой мнения : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm

Дом излезе видимо удовлетворен от Магичната зала и се запъти към Общата стая с мисълта, да си вземе няколко сладкиша и да ходи да спи. Но когато влезна и видя, че няма никой, реши че е добро решение да си полегне на дивана, така беше на една ръка разстояние от вкусотийките ... Ухили се доволно и затвори уморено очи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая на пасивните герои!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Задачки закачки (планирано РП) :: Даскалото :: I Семестър-
Идете на: