Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 Ourfriends
winners
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 Bestwrittennotice

 

 Къщурката на Дарая, Ним и Дафне

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ним Арвен

Ним Арвен


Брой мнения : 110

Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Дарая, Ним и Дафне   Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyНед Авг 07, 2011 9:28 am

- Вие искате ли да дойда? - попита за първи път несигурен в отговора, който ще получи от нейна страна. Имаше чувството, че трябва да прекарва всяка минутка с двете, защото съвсем скоро щяха да му бъдат отнети и тази мисъл някак го стресираше до краен предел. За да остави Дари да си помисли върху възможността дали иска да излезе на спокойствие само с дъщеря си, влезе в банята и старателно изми лицето и зъбите си, облегна ръце на мивката и се вгледа в изражението си в огледалото. Тъмно сините кръгове вече бяха почти напълно избледнели, трябваше да се вгледаш в него, за да ги забележиш, но все пак лицето му имаше някакъв изморен нехарактерен вид. Огледа още веднъж изражението си и прокара ръце по леките бръчки до очите си, дали така се чувстваха хората, когато в един прекрасен ден установяха, че са остарели без да забележат как!?! Усмихна се някак разсеяно и най-накрая реши, че е време да излезе и да чуе решението на самодивата. По път си взе една тениска, реши, че ленения широк панталон, с който се бе навлякъл, е достатъчно добре изглеждащ, за да излезе с него на разходка.
- Е, каква е присъдата? - седна на крайчица на леглото и се загледа, как Дари се гримираше пред огромното огледало, макар че не разбираше за какво й е грим, при положение, че изглеждаше перфектно, но пък знаеше, че тя обича да се занимава с това и нямаше нищо против да я гледа, как сякаш се преселва в някакъв нейн си свят.
Върнете се в началото Go down
Дарая дьо Лерт

Дарая дьо Лерт


Брой мнения : 80

Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Дарая, Ним и Дафне   Къщурката на Дарая, Ним и Дафне - Page 3 EmptyНед Авг 07, 2011 10:08 am

Докато той се бе заврял в банята ад реших, че трябва да се уплътня времето, та гримирането беше доста .... занимателно. Харесваше ми да подчертавам очите си, или пък устните си, а и също така ми допадаха погледите, които се насочваха към мен, особено щом вече не бях и бременна. Така че, определено обичах да се показвам в целия си блясък. Прокарах пръсти през косата си, когато забелязах Ним да стои на края на леглото и ме зяпаше. Очите ми на няколко пъти се засякоха с неговите, но да кажем, че се направих, че го няма, защото май трябваше да помисля дали наистина исках да дойде с мен, или пък ми трябваше почивка от присъствието му.
- Ако зависеше само от мен първо, щях да ти вдигна скандал заради снощи и второ, сигурно бих те отказала от идеята за излизането с мен и малката. - измърморих сякаш на себе си, но това беше напълно достатъчно, за да достигне до ушите на елфа. Поне имаше ползва от този развит слух, защото не се налагаше да повишавам глас, така че да ме чува и дъщеря ми, която очаквах всеки момент да дойде при нас и да започне да цирика кога сме щели да излизаме. - Има обаче едно малко същество заради което .... е хубаво да дойдеш. - въздъхнах за и прокарах за пореден път пръсти през косата си, а след това я вързах на един небрежен кок, от който изпадаха няколко кичура, които гъделичкаха бузите ми.
- Мамоооо, няма ли да тръгваме? - ето познатото мрънкане долетя от коридора и ме накара да пооправя отново шала си и да обуя бързичко някакви изключително неудобни, но пък хубави обувки, които да си пасват с облеклото ми. Завъртях се още веднъж преди огледалото и оставих едната си ръка на кръста, някак очаквателно, и вперих поглед в Ним.
- Размърдай си задните части.
Върнете се в началото Go down
 
Къщурката на Дарая, Ним и Дафне
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщурката на Неро
» Дарая дьо Лерт
»  Историята на Дарая дьо Лерт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: