Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Вилата на Чери Пай <33 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Вилата на Чери Пай <33 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Вилата на Чери Пай <33 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Вилата на Чери Пай <33 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Вилата на Чери Пай <33 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Вилата на Чери Пай <33 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Вилата на Чери Пай <33 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Вилата на Чери Пай <33 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Вилата на Чери Пай <33 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Вилата на Чери Пай <33 Ourfriends
winners
Вилата на Чери Пай <33 Bestwrittennotice

 

 Вилата на Чери Пай <33

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 6:53 pm

Вилата на Чери Пай <33 6

Вилата на Чери Пай <33 11493_big

Вилата на Чери Пай <33 Razkoshna-bania-5

Вилата на Чери Пай <33 Kitchens-from-Milton-Italy-6

Вилата на Чери Пай <33 Ekzotika02
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:09 pm

Както всеки божи ден .. Франко обикаляше острова в сутрешният си крос ... Но не пропускаше да разгледа всяка забележителност .. докато не видя голяма вила която приличаше на 5 звезден комплекс.
Както обикновено любопитството ме накара да разбера кой е собственика на прекрасната вила... приближих се и в същото време продължавах да се оглеждам.
Застанах да вратата .. и се огледах за звънец но ненамерих затова почуках .. след което отново ..и така до третия път .. и зачаках .. помислих си че няма никой .. но седях пред вратата и оглеждах къщата .
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:13 pm

На вратата се почука и се стреснах...кой по дяволите толкова рано?!?
Подуших въздуха...беше момче...интересно станах както си бях по сутиен и боксерки и се озовах до вратата за секунди.Отворих и....ИХАаАА...унемях от здравеняка седящ пред вратата ми беше уникално секси:
-Ъъъм да?-измънках и се изчервих...уфф че съм и аз.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:19 pm

След известно време оглеждайки къщата се появи на врата .. едно момиче подаващо се едвам едвам от вратата .. беше с прекрасно лице и уникални пъстри очи ...Тя нежно прошепна
-Ъъъм да? - сякаш питаше какво искам .. и видях как се изчервява .. беше страшно сладка..
Огледах се онемял от красотата и ..но я попитах бързо :
-Извинете .. амм ваша ли е Вилата? .. Както и да е .. Уникална е ..Просто исках да си израза мнението. -погледнах хубавото момиче и бързо се сетих че трябва да се представя . - Добро утро .. аз съм Франко .. Приятно ми е да се запознаем ..
Усмихвах и се и се надявах да не ми затвори вратата..Сигурно я бях стреснал
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:24 pm

-Извинете .. амм ваша ли е Вилата? .. Както и да е .. Уникална е
..Просто исках да си израза мнението. Добро утро .. аз съм Франко ..
Приятно ми е да се запознаем ..-изгледах го и се усмихнах отворих вратата по широко и казах:
-Аз съм Чери Пай..приятно ми е и да..моя е по точно беше на бившият ми приятел,но той един вид ми я остави...-погледнах го и се дръпнах от вратата-Да те почерпя нещо?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:28 pm

Тя ме изгледа с прекрасните си очи .. огледа ме целият .. и после се усмихна и отвори вратата по широко и отговори :
-Аз съм Чери Пай..приятно ми е и да..моя е по точно беше на бившият ми приятел,но той един вид ми я остави... - но тя бързо допълни - Да те почерпя нещо?
Огледах нейното прекрасно тяло .. и облеклото с което беше само по сутиен и боксерки .. след което се усмихнах и казах :
- Само да не се натрапвам ? - и прекрачих прага ...
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:32 pm

Огледаме и аз се изчервих още повече..
- Само да не се натрапвам ? - каза и прекрачи прага "Хмм свали си дрехите и никак няма да ми се натрапиш" помислих си и тръснах глава притеснена от посоката на мислите ми
-Не не се..хмм предполагам ще искаш кола..или вода?-попитах и тръгнах пред него към всекидневната...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:37 pm

Видях как си тръсна главата беше леко странно .. Огледах се .. Вилата беше УНИКАЛНА.. това ми бяха мислите .. след което тя каза :
-Не не се..хмм предполагам ще искаш кола..или вода - И тръгна в някаква посока аз я последвах.
Влезнах ме в хубаво помещение с диван и хубава дървена маса.. беше холът .. настаних се на дивана .. малко нахално .. и отговорих на нейният въпрос..
-Ако няма проблем нали ще може чаша вода .. - Погледнах я в очите .. и зачаках нейният отговор.
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:41 pm

Седна на дивана и каза:
-Ако няма проблем нали ще може чаша вода .. - Свих рамене и отидох в кухнята взех една чаша и я напълних с вода.Върнах се в хола и прехапах устни.
-Заповядай-прошепнах и му подадох чашата седнах на земята и го погледнах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:45 pm

Тя вдигна рамене в знак на съгласие .. и излезна от стаята след малко се върна с чаша вода в ръката. Сложи я пред мен като си прехапа устната..
-Заповядай - Каза тя ,Огледа се и седна на земята .
Съблякох си суитчера и се облегнах останах само по потник .. и надигнах чашата... после се замислих че има достатъчно място на дивана ...
-Защо не седнеш до мен .. искам да те опозная по-добре - казах аз като потупах дивана ..
Оставих празната чаша на масата .. и зачаках да видя как ще реагира тя .
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:51 pm

Той си свали връхната дреха и остана по потник "ГОСПОДИ, БОЖЕ, МАЙЧИЦЕ МИЛА" ако бях в кучешка форма бас,че щяха дами потечът лигите и да го подгоня из къщата.Засмях се на мислите си и го чух да казва:
--Защо не седнеш до мен .. искам да те опозная по-добр-потупа дивана и сякаш по команда се изправих и седнах надалеч от него
-Такаам...да започнем опознаването-"Свали си дрехите после аз мойте и ще се редуваме" охх проклето съзнание..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:55 pm

Тя седна до мен и каза :
-Такаам...да започнем опознаването.
Огледах отново апартамента. .. като с периферното си зрение .. я оглеждах .. дори усещах прекрасният и аромат..
- Не си ли самотна в такава голяма вила? - Попитах аз като погледнах нея .. в очите и си помислих че е много топло в тази вила .. и пак огледах за климатик.
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 7:59 pm

Той огледа вилата и каза:
- Не си ли самотна в такава голяма вила? -огледах се и свих рамене
-Свиква се а и има телевизия ии...море и понякога някоя заблодена душица идва да я изкормя-засмях сеи добавих-шегувам се!!-оххх Нещо ми ставаше как може да говоря такива глупости..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:07 pm

-Свиква се а и има телевизия ии...море и понякога някоя заблодена душица идва да я изкормя- Oтговори тя .. Леко се стреснах .. ама това ми хареса .. след което тя допълни - шегувам се!!!
Усмихнах се .. И казах - Надали се шегуваш - казах аз като леко се засмях в знак че се шегувам ..
Огледах се .. и след това се усетих че целият съм потен .. вир вода .. от цялото тичане ... тя бе споменала за морето ... Надигнах се леко като погледнах към него имаше прекрасна гледка..
И казах .. - Извинявай .. че съм толкова потен .. ама от тичането .. и ..- погледнах отново морето , усмихнах се и казах - Преди малко каза нещо за морето .. хайде да го посетим заедно .
Усмихнах се и зачаках отговора и
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:11 pm

Той също се пошегува с мен и после погледна към морето:
- Извинявай .. че съм толкова потен .. ама от тичането .. и .Преди малко каза нещо за
морето .. хайде да го посетим заедно .-Засмях се и наклоних глава...неее нека отиде той:
-Ще пропусна,но ми беше приятно да се запознаем Франко-усмихнах се и станах да го изпратя
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:16 pm

-Ще пропусна,но ми беше приятно да се запознаем Франко- каза тя .. беше много гадно отрязване ..
Както и да е .. аз отговорих - Благодаря за всичко и на мен ми беше приятно да се запознаем Чери , Ама ако искаш все още можеш да ме придружиш .
Излезнах от Вилата и погледнах към морето .. усмихнах се отново на красивото момиче .. и се запътих бавно към морето като бавно се събличах по пътя .... най-накрая стигнах морето и се обърнах .. помахах на Чери .
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:19 pm

Той излезе и добави: - Благодаря за всичко и на мен ми беше приятно да се запознаем Чери , Ама ако искаш все още можеш да ме придружиш .-стигна до морето и ми помаха...затворих очи и се обърнах оставих вратата отворена и се качих до спалнята взех си хавлия съблякох се гола и с тичане отидох до морето хвърлих хавлията и се гмурнах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:26 pm

Започнах да навлизам във водата .. и изведнъж чух силно .. Цопване .. някой се бе хвърлил във водата.. Видях .. че е женско тяло.. и нямаше дрехи .. а на плажа се бе появила хавлия .. помислих си че е Чери. .. Огледах се и се гмурнах .. опитвайки да се приближа до нея .. Хванах я за таза и я обърнах към мен .. помахах и леко под водата след което ... се качих на повърхността да си поема въздух..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:31 pm

Някой заплува към мен и ме хвана за талията обърнах се и Франко ми помаха..оххх трябваше да сложа бански...той изплува и аз след него:
-Хмм не гледай-казах и се покрих с ръце
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:38 pm

-Хмм не гледай- Каза тя след като бе изплувала до мен ...
Изгледах я как се бе закрила едвам едвам .. "тя дори нямаше бански" бе първото което ми хрумна
-Спокойно имаш прекрасно тяло и няма смисъл да го криеш - казах аз .. като се радвах на нейното секси мокро тяло..
Надигнах се леко и се гмурнах отново .. хванах я за краката и я дръпнах надолу ... като изравних лицето и с моето ...след което отново я върнах на повърхността ..
-Ако искаш и аз ще се съблека гол- казах аз за да я накарам да спре да се крие от мен ..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:41 pm

-Спокойно имаш прекрасно тяло и няма смисъл да го криеш -Той се потопи и ме дръпна под водата изравнихме лицата си и после отново изплувахме.Ако искаш и аз ще се съблека гол-Огледах го и Господи:
-Искам да се съблечеш-прошепнах и отместих ръцете си...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 8:45 pm

Огледаме след което прошепна :
-Искам да се съблечеш- И веднага отмести ръце..
Видях нейното прекрасно тяло в целият си вид .. без тя да го крие .. но трябваше да изпълна това което обещах и си свалих панталоните единственото нещо което бе на мен ..
-Ти си Прекрасна .. и Имаш прекрасно тяло и си Изключително Красива - казах аз като се приближих към нея .... не откъсвах поглед от нейното красиво тяло и нейните очи.. който блестяха на водният фон..
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 9:06 pm

Той свали панталонките с който беше и остана гол прехапах устни и го чух да ми говори.Изреждаше красиви думи за тялото ми и не откъсваше поглед от мен,знаех ,че не го познавам но една част от мен,която преобладава го желаеше до побъфкване спуснах ръка по тялото му и скъсих разстоянивто помвжду ни прокарах рака по устнитему,вратът му,раменете и се спрях при коремът му.Погледнах го в очите заштоти иначе штях да погледна надоло към членът му а не знавх дали това ште св приеме добре
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 91

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyСря Авг 03, 2011 9:50 pm

Потрепнах когато тя се приближи към мен ... и започна да прокарва ръка по устната ми , вратът ми спусна се по раменете ми и се спря на корема ми .... Погледна ме в очите .... Приближих се до нея .. Незнаех какво изпитвах .... но нещо ме караше да се притисна към нея и да я целуна ...
Прекарах ръцете си по раменете и , и я дръпнах към себе си .. наведох се леко .. и нежно се приближих към нея.. Беше топъл ден .. но атмосферата между нас всякъш беше ледена .., леко сложих ръката си ... на брадичката и , и леко я побутнах нагоре. ..нежно допрях устни до нейните .. и я целунах с леко трепване ..след целувката се дръпнах леко назад .. Бях в Шок ..''Беше ЛАЛ" това ми хрумна веднага след като я целунах ... Отворих очи и я погледнах
Върнете се в началото Go down
Чери Пай

Чери Пай


Брой мнения : 105

Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 EmptyЧет Авг 04, 2011 5:36 am

Той се приближи до мен и аз настръхнах.Сложи ръката си на брадичката ми и леко повдигна лицето ми към него,колкото и да бе горещо навън аз не усещах нищо...Той се наведе и ме целуна,беше невероятна целувка,потръпнах.Той отдели устните си от мойте и аз изтенах:
-Какво по дяволите правим?!?-Дръпнах се от него с цел да се прибера и да забравя случилото се....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Чери Пай <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Чери Пай <33   Вилата на Чери Пай <33 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Чери Пай <33
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Чери Мери Пай
» Чери Мери Пай (:::
» Вилата на Елиза
» Вилата на стела
» Вилата на Сара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за живеене :: Къщите-
Идете на: