Our Island
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Island

RPG for all
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Заявки за приятелства ....
Увеселителен парк - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:15 am by Cooper

» Ресторант
Увеселителен парк - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 pm by Дарая дьо Лерт

» Парка
Увеселителен парк - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 12:34 pm by Клаудия Дитрих

» Магична зала
Увеселителен парк - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:11 am by Строгия учител

» Обяви от една не съвсем обикновена жителка на острова...
Увеселителен парк - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:55 am by Клаудия Дитрих

» Лондон, Англия (1645, по време на Английската революция)
Увеселителен парк - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm by Неро Ровиан

» Плажа
Увеселителен парк - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:34 pm by Екатерина Блейк

» Общата стая
Увеселителен парк - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:06 pm by Дом Аманте

» Никол Андерсън
Увеселителен парк - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 1:51 pm by Admin

Our Friends
Увеселителен парк - Page 2 Ourfriends
winners
Увеселителен парк - Page 2 Bestwrittennotice

 

 Увеселителен парк

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ним Арвен

Ним Арвен


Брой мнения : 110

Увеселителен парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Увеселителен парк   Увеселителен парк - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 3:02 pm

- Имам идея, вместо атракция, да идем на някой отдалечен плаж само тримата, без никой да ни притеснява ... - Ним погледна дъщеря си, която ясно копнееше да е сред тълпата и да се забавлява за разлика от майка си, която пък всячески търсеше спокойствието, реши че плажа е добро решение, за да угоди и на двете и за да направи идеята си по примамлива за малкия бръмбъзък добави - ще ти построя, голяяяяяяяяма пясъчен замък - каза уж въодушевено и описа с ръцете си голям полукръг във въздуха. На Дафне очите светнаха, явно представяйки си големия замък и възможността да скача и тича на воля по плажа. Елфа се усмихна и я погали по главата, но не посегна да я вземе от прегръдките на майка й, явно Дарая се успокояваше гушкайки я и не искаше да й отнема това.
- Мило искаш ли да се преоблечеш? - погледна я, сякаш я питаше нещо съвсем обикновено, без помен от паника или неодобрение от това, което бе направила. Не искаше да я разстройва сега, когато се успокоеше и музата да говори я навестеше, знаеше че ще си каже всичко. Протегна ръка към нея, държейки къса лятна рокличка, която бе докопал наслуки от гардероба й в бързината.
Не му харесваше, че в очите й още имаше паника и страх, но се надяваше под яркото тропическо слънце и успокояващия звук на океана на плажа тя да намери вътрешния си мир ....
Върнете се в началото Go down
Дарая дьо Лерт

Дарая дьо Лерт


Брой мнения : 80

Увеселителен парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Увеселителен парк   Увеселителен парк - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 3:44 pm

Идеята на Ним беше хубава. Аз щях да си почина малко, а и те щяха да се забавляват. Определено една доста добра комбинация, а и беше по - добър вариант, от колкото да стоя вкъщи, защото там сигурно щях да се депресирам, а така на свеж въздух тъкмо щях да мога да обмисля всичко, което се беше случило и най - накрая да реша какво да правя с Дмитрий, Артемида и прочие.
- Добре. - поех си дълбоко въздух и тръгнах напред, по - далеч от този парк. Исках да се махна от това място възможно най - бързо, защото сега само ми беше до припомняне на такива гадости, които съм вършела в миналото си. Не можех да понасям старото си "АЗ", а сега сякаш то опитваше да се завърне, но нямах намерение да му го позволя. Нямаше да отнемам още невинни животи само, защото има едно странно желание в мен, което ме подтиква към такива непристойни неща.
Сега дори не можех да погледна Ним в очите. Как да му обясня защо направих тази простотия?! Всъщност той не знаеше нищо за старата Дарая, а като се замисля никой не знаеше нищо за нея освен .... Дмитрий Петерхоф. Дали заради него не исках да се разкривам напълно или пък просто ме беше страх да не остана отново сама. Като се замисля, май не исках да зная, защото и в двата случая щях да се чувствам наранена, а това не е никак хубаво, защото щях да се върна в назад, преди да бях срещнала Ним.
- Мисля, че трябва да поговорим после. - измърморих тихо, докато продължавах да ходя напред. Исках да се разкарам, а и знаех, че елфът ме бе чул, така че нямаше смисъл да се обръщам и да виждам пак това място.
Върнете се в началото Go down
 
Увеселителен парк
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Island :: Тук и сега (РП) :: Места за разходки, пийване, хапване и всичко останало-
Идете на: